Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jak rozdelat pristrojovou desku?


oni

Recommended Posts

Výměna barvy podsvícení je tady popsaná jak pro pitomce asi stokrát. Já to chtěl taky dělat, ale moh bych se po přečtení příspěvků těch, co to už dělali, tak na to akorát vy..... , protože se to celkem dá pokazit a je to hodně práce.

Barevné žárovky včetně patice se dají sehnat, fólie se dá odstranit, barva vymazat, fólie nalepit a je to.Hodně zhruba. Pro bližší info použij \" vyhledat \" ( btw. oblíbená věta Kurta - :papa ) a uvidíš že najdeš to co hledáš.Možná i více. Do fulltextu zadej podsvícení nebo tak nějak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ALFWORKS

2 Kurt : :D:D:D :super:super:super

No.. ja by som s podsvietenim budikov na starych pezotoch ani neexperimentoval, kedze tam su ziarovky a tie folie su nafarbene na tu hnusnu oranzovu farbu :)

Ked je to novsie auto, tak tam budu asi diody a stymi neni problem :super

vsechno se da vyresit.... je to jen otazka sikovnosti a ochoty/casu se s tim delat...

rekl bych, ze prave na starsich modelech s zarovkama se s tim da delat mnohem vic, nez na novych s LED...

718_7.jpg

;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Vvitty : suhlasim, ze sa da spravit vsetko.. ja sam som robilpodsvietenie do \'93 Hondy Civic pre kamosa... ale zabil som stym 1 den... a to bolo este fajn, lebo tam folie niesu nafarbene... nevymenil som len ziarovky, ale vymodeloval som z diod kruh... a svietilo to velmi pekne :)

Ale myslim si, ze s diodovym podsvietenim mas ovela menej roboty.. a tiez sa stym da docielit napriklad ina farba rucicky, atd :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2ALFWORKS: no, me to stalo tech dni trosku vic... i kdyz, ja hlavne nestihal tak jsem to mel rozhozene po stole mesic... :D

jina barva rucky se da docilit i na puvodne zarovkovem podsvitu ;)

dokonce se muze menit online ...

718_8.jpg

;)

:o:o:o

Vvitty.. si tu prvy clovek ktoremu sa teraz klaniam :o:o:o

Ten napad s multifarebnym ukazovatelom je genialny :o

Predpokladam, ze si to vyviedol z indikacie na prazdnu nadrz a je to zapojene tak, ze ked ti svieti nadrz, tak ti to vypne modru LED a zapne cervenu... dokonale vymyslene a krasne :mrk

Takto ked to uz vidim neni problem take spravit :)

Ale umenie je prist na takyto skvely napad :D

Mam rad ludi co hlavou nieco aj vymyslia nie len skopiruju :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2ALFWORKS: jj jak rikas ;) ono to ani neni slozite, to takto zapojit... presne jak rikas, napad je v tomto pripade 90% uspechu :)

jeste jsem tak chtel zapojit teplomer, ale pak sla 309 z domu a na GTI-6 se mi do takovyhle akci nechce :aut

i kdyz, dva napady jsou ve fazi zvazovani... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se neboj a jdi do toho! Budu Te psychicky podporovat :) Rad bych neco takoveho obmenil ve 306ce .. ta oranzova se mi nikdy moc nezamlouvala resp. neurazi ale neni to nikterak pohledny.. ovsem pak by to chtelo i podsviceni casu s teplotou..

Původně zaslal: Vvitty

2ALFWORKS: jj jak rikas ;) ono to ani neni slozite, to takto zapojit... presne jak rikas, napad je v tomto pripade 90% uspechu :)

jeste jsem tak chtel zapojit teplomer, ale pak sla 309 z domu a na GTI-6 se mi do takovyhle akci nechce :aut

i kdyz, dva napady jsou ve fazi zvazovani... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2AKCZ: chmmmm no to ma zasadni problem v tom, ze nemam nahradni palubku k 306 a bez ni jezdit nemuzu...a za den to neudelam... ale ted me tak napada, ty mas auto stejne pres zimu v garazi, nechces vyndat budiky a poslat mi je na mesic? to by byla dobra psychicka podpora :papa

btw, neni to o tom ze bych se toho bal... proste se mi nechce zrovna na tomto aute delat nejake vyrazne zmeny, no :myslim

cas s teplotou uz je pak jen prkotina...

[upravil dne 16.12.05 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm napad to je zajimavej a ne ze bych Ti neveril.. ale musel bych byt u toho :) Je pravda ze bych to mohl aspon vyndat a mit doma.. treba bych se do toho taky pustil.. rozhodne se mi libi napad s tim palivem (rezervou) a ac jsem take velmi spokojenej s timto autem celkove tak tohle je vec nad kterou jsem vzdy uvazoval a jeste uvazuji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Treba uznat.. vyzera to perfektne a napad je to dokonaly :super

Ide len oto, aby si clovek nasiel chut sa stym babrat :)

Ale.. mozno prave pri predaji takato mala prkotina zaujme a skorej sa ti to podari predat :mrk

2Vvitty: Dufam, ze sa nenahnevas, ked toto pouzijem na svoju 307 :)

[upravil dne 16/12/05 ALFWORKS]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2ALFAWORKS: nez zacnes neco delat s palubkou, podivej se na to co delal Hics, tam jsem se inspiroval ja... :D

zlobit se nebudu, klidne to pouzij, kdyz sem ale pak hodis fotky ;)

a upozornuju predem, ze to neni na jedno odpoledne rozhodit palubku, predelat, zastavet... navic pri tom urcite prijdes na to, ze ti neco chybi nebo by se melo udelat jinak.... osobne doporucuju mit na to nahradni budiky... sice nevim, jestli nekde v predpisech je povinnost mit v aute ukazatel rychlosti, kdyz ji budes dodrzovat, ale prislusnici by nemuseli mit pochopeni...

co se tyka prodeje, u te 309 to byl problem vubec nekoho nalakat i na dobry stav, holt RV89.... :(

2AKCZ: tak prijed, v lednu mam tyden dovolenou a budeme si hrat :D

me jde spis o to, ze nevim jak to vypada a kde muze byt pripadny problem, aby to pak k necemu vypadalo a nemuselo se moc zasahovat do plastu, v te 309 jsem to tak moc neresil a pilnik s nozem si prisly obcas na sve...

nejradeji bych vzal z vrakoviste budiky, ale to je minimalne litr a dalsi spadne do soucastek... :myslim nemas moznost nekde levne koupit kaplicku?

treba si jedny koupim, pohraju a pak je nabidnu k prodeji :D

[upravil dne 16.12.05 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Matt

hele nenapada te zpusob jak udelat tu rucicku kdyz tam neni hladovy oko??

napada... :D

hint: uhel natoceni zavisi na napeti na svorkach, takze .... :myslim

bude potreba jeden operak, par odporu, mozna jeden potenciometr, dva az tri tranzistory, tak dva maly kondenzatory a nejaka ta LEDka... to cele zapojene jako komparator s hysterezi...

[upravil dne 16.12.05 Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...