Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prblemy s brzdama


Marda106

Recommended Posts

Původně zaslal: Marda106

Původně zaslal: Hadra

A kolik nalítáš?

No rekl bych ze docela dost od doby co to auto mam ted uz asi rok jsem najel kolem 20 000km za tyden ted v posledni dobe najezdim 300km...

Záleží taky asi na to, jaký kotouče jsi tam dal....např. ty Starline od Kelly budou asi na prd.Já dával teďka za kotouče asi 1200 za jeden a je najeto cca 5tis a zatím v poho. A kam toho tolik nalítáš proboha? 300 km týdně najezdím taky, ale lítám denně do Olmika do práce...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Původně zaslal: Marda106

Původně zaslal: Hadra

A kolik nalítáš?

No rekl bych ze docela dost od doby co to auto mam ted uz asi rok jsem najel kolem 20 000km za tyden ted v posledni dobe najezdim 300km...

Záleží taky asi na to, jaký kotouče jsi tam dal....např. ty Starline od Kelly budou asi na prd.Já dával teďka za kotouče asi 1200 za jeden a je najeto cca 5tis a zatím v poho. A kam toho tolik nalítáš proboha? 300 km týdně najezdím taky, ale lítám denně do Olmika do práce...

Kam no přece za ženskejma:D:super
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hadra

Záleží taky asi na to, jaký kotouče jsi tam dal....např. ty Starline od Kelly budou asi na prd.Já dával teďka za kotouče asi 1200 za jeden a je najeto cca 5tis a zatím v poho. A kam toho tolik nalítáš proboha? 300 km týdně najezdím taky, ale lítám denně do Olmika do práce...

No ja napodobne jezdim do olmika i 2x dene takze toho dost nalitam.... ale ted uz tolik nenajezdim driv jsem najezdil vic protoze jsme to pouzivali i na normalni jezdeni ted je to jen pro moje jezdeni...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakoubek

obavam se, ze jsou to opet kotouce. Zkus Feroda, delaji asi 3 rady, mam tu prostredni a nemuzu si stezovat. Ony ty nahrazkove stojeji obcas za hodne velke h... . Pak se ten rozdil v cene stira. J.

Jo dik za radu prave jsem se dival do katalogu nejake firmy u nas v olmiku a maj tam FERODA presne na moji 106tku tak je koupim kdyz si spokojenej diky za radu...:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...