Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Break vs. SW


Tsonga

Recommended Posts

Tři hlavní rozdíly: možnost sedadel ve třetí řadě, s tím související roletka v kufru místo toho skládacího deklu a hlavně (aspoň pro mě) panorama sklo ve střeše. Designový rozdíl jsou i stříbrné hagusy na střeše u SW (Break má černé, ovšem možná ne úplně vždy). Kdo mě doplní? :papa

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nemáš break.......break má lavici,skládací roletu a nemožnost dát 7 sedadel......ale může mít prosklenou střechu jako příplatkovou výbavu.

Příplatková variabilní výbava u Break je značně omezena ve prospěch SW.....viz zadní dělená vyndavací sedadla....7 míst atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nemáš break.......break má lavici,skládací roletu a nemožnost dát 7 sedadel......ale může mít prosklenou střechu jako příplatkovou výbavu.

Příplatková variabilní výbava u Break je značně omezena ve prospěch SW.....viz zadní dělená vyndavací sedadla....7 míst atd.

Diky za info pánové popřípadě dámy, udělal jsem si registračku na Service Box a tam mě to píše taky SW. Tak to mám špatně uvedené v TP. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty dámy jsem myslel obrazně :) Každopádně ještě jednou díky, jsem rád že je tu velká základna 307. Teď budu řešit radio, nejlépe origo ale na MP3...  můžete mě pomoct navést? Mám RD4 a monochrom displej. Poslední dotaz a už dám pokoj :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš rok facelift 2008 takže RD4 MP3 se sběrnicí can bus . Připojit se k němu dá i aux kabel (musí se povolit diagnostikou) ale kvalita nic moc....mám to taky ale nepoužívám..nebo tzv Xcarlink....to je to samé k připojení usb,sd......kvalita je lepší ....ale já radši ty mp3 cd.

Dispeje se tuším používaly tři druhy.....máš tento..??

post-44073-0-38437800-1459286261_thumb.j

Upraveno uživatelem celda1970
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej na klubu :papa  , označ autíčko samolepkou nebo podložkou RZ klubu a třeba se někdy v Brně potkáme ;)

Jinak ještě k tomu rozdílu break x sw, mě napadaj kromě stříbrných hagus i stříbrný kliky dveří ;)

Pochlub se nějakou fotkou 307sw.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...