Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nová spojka


Stavi

Recommended Posts

Je to pravda, ak ide spojka tvrdo je pred smrtou. Stalo sa mi to na octavii tiez... Ale ak ste uz pri tom, kto mi vysvetli preco mne ide stalo tazko pedal aj po vymene spojky? A to som bol pri vymene priamo, menila sa dvojhmota za jednohmotu luk.....Pedal ide presne ako pred vymenou, tazko...Jedno viem isto, to auto ma privadza do hrobu.....

Upraveno uživatelem Dark69
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdarec...začala se mi dít zajímavá věc...když je auto studené...rozjezd je stabilní..spojka normálně plynule zabírá....jak ale ujedu nějaký km...auto se zahřeje...párkrát zařadím...tak začne spojka vibrovat při rozjezdu(jako kdyby byla křivá lamela)....dělá to jen při rozjezdu..ostatní řazení je ok..zvuk motoru je stejný při sešlápnutí i puštění spojky. Spojka zabírá někde v půlce tahu...ale poslední dobou začal pedál právě v půlce tahu zadrhávat...

Kdo máte podobnou zkušenost...dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také mě začala na 1.6 hdi 80kw spojka "vibrovat" , nezáleží ale na tom, zda je motor studený nebo teplý. Spojka zabírá v půlce a děje se to jen při rozjezdu z klidného stavu. Když je ovšem rozjezd dynamičtější, je to bez vibrací. Dvouhmota neklepe, ložisko slyšet není, spojka neklouže. Četl jsem spoustu názorů kde se mluví o lamele, silentbloku motoru, vnitřní kloub poloosy... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...