Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

video rt3


Ričmond

Recommended Posts

Jj, přes diagnostiku. Včera jsem to zkoušel. Žádnou kameru k tomu připojenou nemám, takže když jsem v menu zapnul mód video, zčernala obrazovka :) , ale zmáčknutím tlačítka Menu se menu zase objevilo na obrazovce a pak se to dá vypnout. Mělo by se to samo přepnout, pokud se rozjedeš, ale to už jsem nezkoušel.

Je to tak, odpolko jsem to prubnul, jak se auto pohne, videomód se vypne.

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ve schránce konektory(jacky) mám!

omlouvám se za hnidopišský offtopic, nicméně pokud máš ve schránce jacky, tak to máš s videem dost blbý ...

konektorům, co by tam měly být, se česky (ehm) říká cinch - viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Cinch

jack se používá na audio - viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Jack_(konektor)

jako jo, tak tady si asi rozumíme, o co jde, ale kdybych poslal ženskou do krámu ať mi přinese propojovací kabel se třema samcema jackama, tak se asi nedomluví, co chci ... je vhodný si na terminologii dávat pozor, pak si to někde náhodně přečte někdo, co tomu rozumí jak koza petrželi, dá si vyhledat, co to je za konektor, a bude smutnej, že mu to nepůjde, že to tam nemá, i když tam vlastně ten správnej má, atp.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Dneska jsem si udělal kabel "jack 3,5mm stereo-2x cinch" a propojil telefon s rt3 v kastlíku u spolujezdce a pustil přehrávač. Pokud je rt3 zapnuta v režimu video, tak to krásně hraje. Ovšem auto musí stát. Jak se rozjede, je po srandě. Neznáte někdo nějakej fígl, jak to obejít? Nechce se mi přerušovat žádnej spoj, ani stříhat kabel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedině odblokování videa za jízdy - HW zásah s demontáží rt3. Nebyl by rozumnější nějaký transmitter jestli jde jen o audio?

 

https://www.alza.cz/levne-multimedia/av-vysilace/fm-transmittery/18849964.htm

Upraveno uživatelem Sawoy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Transmittery mám dva, ani jeden nehraje tak, jak bych si představoval a navíc mě rádio nehraje - tedy CD, MP3 z CD, navigace - všechno v pohodě. Ale rádio nenaladí žádnou stanici, ani nešumí. Diagnostika si s ním neporadila, Lexia tvrdí "Nesprávná konfigurace" a PP2000 "Počítač neodpověděl", takže transmitter je v tomhle případě k prdu. U spolujezdce mám jestě měnič CD Clarion, ale nemám v něm ten šuplík - zásobník na CD. Asi jediná cesta bude sehnat jej..... :myslim

Upraveno uživatelem Zodiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska jsem si udělal kabel "jack 3,5mm stereo-2x cinch" a propojil telefon s rt3 v kastlíku u spolujezdce a pustil přehrávač. Pokud je rt3 zapnuta v režimu video, tak to krásně hraje. Ovšem auto musí stát. Jak se rozjede, je po srandě. Neznáte někdo nějakej fígl, jak to obejít? Nechce se mi přerušovat žádnej spoj, ani stříhat kabel.

Předpokládám, že máš verzi RT3 VAN  a tam to jde aby se video nevyplo za jízdy softwarově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to se tady nedávno řešilo ... proč kupovat čínskej krám ze Slovenska, když přímo číňan to prodává za polovinu ...

edit: proč mi to jen tak bez varování smazalo odkaz na jiný vlákno tady na fóru heršvec?

Upraveno uživatelem kavol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu odblokování VAN jsem našel v poznámkách jen toto. Nutný soft Diag 2000 02A, teoreticky to umí i 04A, novější už to nemají. V telematice je položka blokování funkce v závislosti na rychlosti vozidla. Volba rychlosti 0-255km/h. Při nastavení na 0 je blokování vypnuto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...