Přejít na obsah
Lihous

DAB+ prijem prakticke zkusenosti ....

Recommended Posts

Pěkné 👍, u nás by to mohlo být se signálem trochu lepší. Jsem severozápad kus od Pha. A Jak se to zobrazí na displeji mám tam jen Fm am atd ale dab ne.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
Sdílet na ostatní stránky

Zapojené je to do USB v kastliku jako fleška.Bílý kablik. Přepínaš to na volantu jako třeba FM. A nebo přímo na displeji vidíš celej list a vybíráš. 

DSC_0582.JPG

DSC_0580.JPG

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Díky za pochvalu.Za DAB v česku a jeho pokryti se musí trpět.Kdo chce mít stabilní prijem musí  s anténou na střechu a ctím pravidlo, že anténa je nejlepší zesilovač. Stejně je to krasavice. Už jsem ji dneska ráno testoval, vše bez jediného výpadku. Větší základna magnetky je na signálu znát,už jsem asi na maximu anténa má polovinu lambdy. Ještě bych rád udělal s někým test co má origo Dab zabudovaný v autě. Je tu někdo?

Screenshot_20190211-072443.png

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

No vidim ze planovana dira ve strese proste bude - ano taky mam podobne az stejne vysledky na nalepovaci anteny to jde ale hodne "spatne" na magnetku
tedy venkovni antenu je prijem o mnoho lepsi ale je podminka umistneni anteny / lepsi na prostredku nez u zadni anteny kde by vypadala lepe a nasledne i zarazeni
zesilovac / zesilovacu.
Ano antena je nejlepsi zesilovac to je odveka pravda bohuzel ale v dnesni dobe uz trosku zapomenuta .....

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

To ano ale pokud dam magnetku dozadu je horsi prijem nez kdyz je zhruba nad zadni lampickou / u kombika asi tady hraje svou "protivaha" ikdyz mam jen miniaturni magnet.
Nam delsim zkracovanim prutu prijde idealni delka cca 29cm??? Ale ted presne nevim.
Pokud byla delsi spatne - klasicky FM prut
kdyz byla kratsi cca 25cm tak take zadny zazrak - zitra premerim a pridam jako "overenou informaci" ;c)

Jo  a  az nekdy pojedeme do Striteze nebude asi probelm se sejit a zkusit to na zivo - do Brna pojedeme pokud se nic nezmeni za 14dnu v nedeli 24??

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se

• Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku