Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zdeňkova 106 Rally


Zdenek86

Recommended Posts

Tyhle taky měly ochranu ráfku, ale byla tam k ničemu. Nevím, že by se to značilo jako "X". Značení existuje "XL", to je zesílená pneumatika, to znamená, že ten bok je tvrdší, tudíž lépe drží v zatáčkách. Avšak pokud se provozuje na rozbitých cestách, může to dopadnout popraskáním na boku, i to jsem viděl. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čekáme na vrácení dokladů po přepisu od předchozího majitele... Tak zkoumám, co bude a nebude potřeba udělat :D

Naštěstí toho moc není. Chtělo by to omotat svody, aby se nekroutil plast okolo chladiče, tak objednám nějakou omotávku.

No a pak se mi párkrát stalo, že jsem si škrtnul vanou o zpomalovací práh...Přestože auto snížené není, ale holt čeští inženýři...

Nemá náhodou někdo nákres nebo kopyto, kdo vyráběl kryt pod motor?

Za duralovou lyžinu od OMPu 9,5tis fakt dávat nebudu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Nu dobře, pásku jsem již objednal, budu doufat, že 15m bude stačit :D

 

Tedy další dotaz, neboť 106 zase tak zmáknutou nemám... Zadní náprava...

Je mi jasné, že je rozdíl s nebo bez vnitřního stabilizátoru...

Liší se ještě jinak bubny/kotouče, kromě čepu a držáku brzdičů? Tedy co torzky a stabilizátor? Jsou shodné?

Jde mi o to, že mi jeden soused nabízí "zadarmo" náhradní kus, ale bubnovou, z nějaké 1,4ky, tak jestli to mám poslat do šrotu nebo si jí schovat na repas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Ty potahy mají kolem dokola zip a pod ním jsou protažená očka z drátu, která jsou zachycená za rám sedačky. Cožpak o to, vyndat to šlo samo, ale zpátky to napnout je sranda... Tepování jsem měl v plánu taky, ale jednak se mi nechtělo namáčet molitan a druhak jsem právě čekal, že za těch 18let to bude trochu "špinavejší". Takže vyprat a hodím na to nějaké nevýrazné potahy.

to v pozadí je čz 125T r.48 v pracovně :D

 

 

20160202_180906.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 6 měsíců později...

Dlouho jsem sem nepřispíval, neboť zatím plány a investice do vozu vychází, tedy vůbec se v tom nevrtat a jezdit :D Nicméně naskytla se koupě motoru NFW, tedy originálu, tak jsem ho vzal. Je minimálně vizuálně v děsném stavu, uvidíme co bude uvnitř. Plán je generálka a výměna za ten vyladěný, který je v autě teď. No jo, jak člověk stárne, tak přichází na to, že nejlepší je originál. :aut

Jediné, co mi chybí ke štěstí, tak je ten hroznej had v podobě sání, tak kdyby ho někdo měl a chtěl ho prodat...

20170129_152313.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...