Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prodám P406


zdek

Recommended Posts

Bohužel musím prodat svého piškotka.

Stručný popis.

P406 2.0 HDI 80kw, zelená metalíza, do provozu 2001,

najeto 69000km, digitální klimatizace, palubní počítač, 4x airbag, abs, 4x el.okna + zrcátka, orig. rádio, senzor deště, stavitelný volant, stavitelné sedadlo řidiče a nejen výškově, loketní opěrky, centrál na dálku, tažné zařízení, orig. potahy,

orig. střešní nosič, 2 sady kol (Al + plecháče).

Po výměně náplní a filtrů - v 60tis. běžná velká kontrola ( jak je předepsána) + výměna.

Během léta 2005 vyměněny všechny tyče na nápravách (poslední na zadku 10.12.05 + motorový olej - při předzimní prohlídce).

Rád bych ho prodal někomu z vás z klubu je ve 100% stavu (někde škrábaneček, ale tomu se neubráníte).

Jedno z mála aut za které bych dal ruku do ohně.

Jinak jste ho mohly vidět na srazu v Č. Kostelci.

Jo a předejdu narážkám na stav km, kdybych ho neměl téměř o prvopočátku tak bych ho tam nepsal.

Má představa o ceně je 210000,-

Dotazy na e-mail nebo na 605 987 334.

STRAŠNĚ NERAD BYCH HO DÁVAL DO BAZARU:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo - z toho, co jsem viděl v září v Kostelci soudím, že autíko je to krásný, zatím však ne pro mou kapsu (stejně bych chtěl víc kombíka).

Myslím, že je to tenhle kousek, že???

Zdekův Peg

Zafotku poděkuj Křemeňákovi, doufám, že mě neublíží za její publikování zde

[upravil dne 14-12-05 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji Křemeňákovi za foto a medvědovi za zveřejnění (máš dobrou pamě?). Já bohužel nemám vybavení na foto atd. Jinak další dvě fotečky jsou v kartě člena.

Jinak teď v zimě na plecháčích to není ono.:roll

Tommy306 : \"dostanu\" služební vůz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mít ty penízky a nemít svoji 306, tak bych to snad aji brala. V Kostelci jsem z toho autíčka byla unešená, však to asi víš, hlavně ta barvička je super :mrk . Přeji ti, aby se ti to podařilo prodat do dobrých rukou a nohou :D :D.

[upravil dne 15/12/05 Aluška]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Škoda,ze jsi neprodával před 4 měsíci.Hned bych ji bral.Já za tu moji dal 205000 a je to rv2000 a po bouračce:grr.Byl jsem moooc uspěchaný:grr

Toto auto je také po bouračce, ale není bouračka jako bouračka a není automechanik jako automechanik.

Vše ukáži, vše projdem (dle zájmu představím lidičky kteří mi dělají servis) - dy? piškotka mám od dětství od jeho prvních \"krůčků\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...