Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Regulátor tlaku paliva - kam vedou kabely


Vesniczan

Recommended Posts

Zdravíčko. Mám problém s kabely regulátoru tlaku paliva a potřeboval bych nějak zjistit, kam ty 2 kabely od regulátoru vedou.. Kdyby to někdo věděl, moc by mi pomohl.

Potřeboval bych je vyměnit, ale autoelektrikáři v Č.Budějovicích jsou veeeelice zaneprázdněni a tak se pokusím si to udělat sám...

Děkuji za každou, aspoň malou nápovědu. 

 

 

P307 2.0 HDI 79kw r.v. 2002 ;-)

Upraveno uživatelem Vesniczan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jedu, tak mi občas začnou skákat otáčky nebo to úplně chcipne. Diagnostika hlásí "regulátor tlaku paliva-chyba" nebo neco podobného. Regulátory hsem dával 3 jiné a pořád to samé. Kabely jsou zpuchrele a když za ne zatahnu, tak to chcipne. Jsou tam 2 piny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pojistkovka vim kde je. Jenže bohužel nevím, co jiného mám dělat, bez auta být dlouho už nemůžu a jak jsem už psal, Autoelektrikari v Budějcích nemají čas. A neřekl bych, že je důležité jestli vím kde to je. Je důležité nebýt lemp a to nejsem, doufám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hladaj podla cisla kablu ,kazdy kabel ma napisane cislo na sebe napr na konektore regulatora su kable 1560 a 1820 (cisla som si len vymyslel ty si pozri tie svoje cisla) tak na konektoroch rj motora hladaj kabel ktory je oznaceny jednym z tychto cisel 

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...