Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PEUGEOT EMOTION DAY 2016


JVT

Recommended Posts

Vážení členové,

 

rád bych Vás jménem vedení poprosil o trošku soudnosti při testování vozidel v rámci Roadshow. Je mi z toho trochu smutno, když se ke mě donáší stížnosti na chování některých našich členů na Emotion days a to vše teprve začalo.

 

Vím, že všude se najde pár lidí, kteří mají potřebu na sebe upozorňovat někdy i za každou cenu, ale když k tomu ještě hlásí, že jsou z našeho klubu, tak to hází špatné světlo na nás všechny.

 

Děkuji za pochopení

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouholeté budování partnerství s Peugeot ČR a výhody které díky nim máme , dokáže "jeden" pokakat všem. Chovejte se prosím lidsky , ikdyž vím že za volantem 308GTi to láká, tak pořád jste na běžné silnici a ne na okruhu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle mě se dá auto vyzkoušet i v normálním  provozu tak že se nemusí jet jako když by se bylo na okruhu .

Je jasné že to láká každého ale musí se taky ovládat a ne jet jak šílenec protože pak i ostatní budou mít utrum a nebudou si auta skoušet v rozumné míře .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To chování některých lidí co si jdou zkusit auta je docela smutný, já jsem byl v sobotu zkusit jen Partnera, a při pohodové jízdě jsme docela pokecali s klukem co jel se mnou, a říkal sám že je docela hodně těch co si to jdou jen zkusit, a myslí si o sobě že jsou borci a že to auto je jejich. Ale myslím si že pokud byla stížnost "jen" na jednoho člena , tak je to celkem dobrý skóre , oni za tu dobu tam potkají x takových individuí až je to smutný.

Jinak mě teda Partner docela hodně překvapil, ještě jsem tady s tím novým nejel a byla to paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera v Brně byli všichni, se kterými jsem jel, v pohodě. A ukecal jsem chlapy od skútrů, že jim jednoho zajedu (byl úplně nový, snad ještě ani jednou nestartovaný), oni se nechali a tak jsem tam na něm hodinu lítal :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...