Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

PEUGEOT EMOTION DAY 2016


JVT

Recommended Posts

Viděl jsem v Ženevě a celkový dojem nic moc. Pár detailů či věcí i celkem pecka, ale pro mě celkově/vzhledově v reálu zklamání :(

 

Jinak už jsem se taky přihlásil - 15.5. v Brně cestou ze srazu, a to na 3 jízdy 11:30-13:00 hod. :papa

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Model P 308 1.2 Pure Tech 130k MAN6 již od loňska není možno objednat v ČR. Jedině doprodej skladových vozů. V ČR je jich 7 ks.

Upraveno uživatelem JVT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes ve Štěrboholech: 2008 1,2 Pure Tech 110k  -  308 SW GT 1,6 THP 200k - Partner Tepee 1,6 HDi Outdoor 120k  -  508 RXH 2,0HDi 180k  -  5008 2,0 HDi 150k

 

Jako vždy příjemní lidé a v podstatě známé tváře. Ví dost a když ne, tak není problém se zeptat. Po projetí stanovené trasy jedním vozem jsem pak s ostatními mohl jezdit dle svého ( ale do půl hodiny samozřejmě zpět ).

 

Největší dojem na mě udělala ta 5008 - tichý, pohodlný vůz s dostatkem síly. A i když je to v modelově stará vrána, sedl mi prostě nejlíp.

 

1,6 THP jede jako střelené prase ( a to tam mají i krátkou co má 270k ) - po zmáčknutí tlačítka sport se i krásně změní sound v kabině, podsvícení budíků . . . . ale tohle pro mě prostě není. Já se rád kochám a houpu :)

 

508 RXH - čekal jsem hybrid a ono ne. Je to pouze oplastovaná, zvýšená, dražší a trochu z venku odlišená 508SW. Jede pěkně, automat mi přijde že řadí trochu cukavě. Auto docela skáče, hlavně na těch tankodromech kolem Štěrbohol. Nepřišlo mi to tak pohodlné.

 

Partner Tepee - jojo je to velký skok pro lidstvo, řekl bych :)) V podstatě velice zajímavá cenovka pro slušně vybavený náklaďák - parkovací kamera + senzory, navigace, dvouzonová klima, start stop atd. Momentálně bychom si mohli dovolit asi toto . . . . 

 

Jistě někdo napíše více jiných postřehů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bych chtěl vidět toho odvážlivce, který se dobrovolně nechá vozit v tom GTi. To není nic pro člověka s normálním pudem sebezáchovy :D:aut

Ještě když sedíš vedle někoho známého, o kterým víš, že řídit umí :myslim Ale s někým cizím bych si na sedadlo spolujezdce teda dobrovolně nevlezl :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No zrovna přede mnou jel v té 308SW chlap co to pálil hlava nehlava a spolujezdec byl po té jízdě tak vycukaný, že hned po přivítání mluvil dlouze o dodržování dopravních předpisů a zodpovědnosti řidiče (mě). Chlap si pak chtěl půjčit další auto, ale už mu ho nedali . . . . holt ego některých borců je veliké . . . a nikdo se dobrovolně zabít nenechá že.

Ale obě holky s kterýma jsem dneska jel, jsou, řekl bych, doslova nadšenkyně pro sportovní vozy. Jedna má doma lehce "odlečnenýho" Megana jen tak pro zábavu a na okruh a druhá se zápalem pro věc mluvila právě o tom GTi. a malé 208. Na nich bylo fakt vidět, že je to baví. 

Upraveno uživatelem Honza z Nera
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky už mam zamluvené testování .  :)

 

A k tomu bláznovy co jsi psal že jel jak šílenec asi si řeší komplex , tohle testování není o tom jezdit přece jak šílenec ale někteří to nechápou .

Upraveno uživatelem kemo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když ono to RCZ-R byla přeci jen větší žehlička :myslim Ta 308 je takový divočák. Zvlášť když za to vezmete na vlnité/hrbolaté silnici, tak jdou pření kola do vzduchu a to není nic moc. Zvlášť, když mají zároveň i zatáčet :D

To jízda v "obyč" 308 GT je proti tomu zívačka :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...