Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 2.2hdi klapki sania vysokí tlak turba


Martin292

Recommended Posts

Ahojte mám peugeot 406 2.2 hdi 98kw už 3 mesiace riešim problém vysokého tlaku turba po demontáži sania a očistení demontaže tých swirl klapiek je poznať zmenu že auto ide lepšie

Swirl fungoval opačne neviem ako je to možné ale pri pridaní zavrel klapki takže logicky písal vysoký tlak turba otázka je ako majú fungovať tie predne dve klapky ? jedna je na teplí druhá na studení vzduch to viem ale kedže na oboch mi cez hriadelku lietal olej von tak som studenu klapku aj hriadelku vytiahol a zablendoval otázka je čo s tou druhou pred nou je vodný výmenník ked spravim to iste aj na nej pôjde do motora teplejší vzduch ale nemal by tam byť taký tlak ? podla pc všetko funguje dobre az nato že to hádže do núdzaku čo je celkom záhada preto sa skôr priklanam k mechanickej závade

dakjuem za každú pomoc a radu

sory že som založil dalšiu temu ale už by som to chcel konečne vyriešiť v servise mi neporadil

ešte raz dakujem

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes som to mal zase na diagnostike píše vysoký tlak turba  podtlakové hadičky sú v poriadku stalo sa mi že na volnobehu nešlo pridať na viac ako 4000 a moc to do otáčok nešlo po odpojeni a zapojeni baterie pri rozbiehaní mi zase zasvietila kontrolka motora a vyplo turbo robý to niekedy aj pri preradovaní či podradovaní ale ked stlačím spojku otáčky klesnu a pustim ju tak turbo zázrakom tlačí akoby nič nie je to však pravidlom

skúčal som ústami podtlakovu membránu na turbe ide ťahšie hore ale vracia sa pekne a podtlak drži

oska na turbe vôlu nemá

 

čo by som ešte mohol skontrolovať ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...