Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Předělání hodiny na multi-displej PP, 206 SW


DaveLBC

Recommended Posts

Zdravím všechny,

prolezl jsem snad celé toto fórum a hledal všechny návody a popisy k tomu, jak do 206 MUX dostat displej typu B (třířádkový). I přesto jsem zatím nedosáhl cíle... Auto má z výroby pouze hodiny, takže bych to rád předělal.

 

Co už mám:

- displej (funkční, odzkoušeno v jiné 206)

- konektor i s kusem kabelů (v pořádku, proměřeno)

- kapličku s větším otvorem

- připravenou páčku na instalaci tlačítka pro ovládání PP

- aktivovaný PP v BSI

 

Protože nejsem elektrikář, tak jsem požádal známého, aby se dle zde uveřejněných schémat pokusil PP k BSI připojit. Kabely jsou napojené, jenže displej se nezapne, při změření to vypadá, že z BSI vůbec nejde k displeji napětí... Když vyloučíme špatné zapojení a přerušený vodič, napadá tu někoho, kde by mohl být zakopaný pes? Předem díky za rady :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keď si mal predtým funkčné hodiny tak musí ísť aj do PP napájanie.Tam sa dotahuju len dáta na komunikáciu s BSI.Treba len skontrolovať zapojenie.

Jak jsem psal, nejsem elektrikář, ale když na ta schémata koukám, tak mi přijde, že od hodin lze zachovat pouze zem (MC30) a BE11 - samozřejmě se musí oba správně zapojit do konektoru PP. Další 2 se musí přepojit na obou stranách a 5. vodič se musí natáhnout uplně nový.

Upraveno uživatelem DaveLBC
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl ty kabely omrknout. Zem je napojená od hodin, takže ta bude ok. 9004A a 9005A vedou kamsi, zřejmě do budíků. BE11 a XE24E vedou do BSI ke konektoru, u kterého je napsáno "NOIR EP". Je to správně? A co na tom schématu představuje "EX24", který je po cestě vodiče XE24E?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...