Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Řízení – spojovací tyč


TOMDOM

Recommended Posts

Chci se vás zeptat jestli někdo z vás měnil spojovací tyč řízení.Jde o P605 2.5TD. Myslím tyč mezi kulovým čepem (u kola) a hřebenovým řízením je částečně schovaná pod gumovou manžetou.Jde o levou stranu u řidiče. Musím ji vyměnit má špatní kloub (vnitřní kloub řízení je součástí té tyče). Zajímá mě jestli se dá vyměnit bez demontáže řízení z auta. A jak se dá vyšroubovat ven z hřebenu řízení, je tam taková zubatá podložka na zajištění proti povolení. Jaký jste použili klíč ? snad to půjde hasákem .Mám strach že ani při plně vytočeném rejdu nebude kloub přístupný pro jeho povolení od hřebenu, že bude zavazet část rámu. Myslím že řízení je dost podobné i na jiných modelech 405,6. Díky za připomínky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

menil jsem...akorat se u toho musi udelat geometrie, takze pokud by byla druha strana uz nacla tak bych to vymenil taky, vcetne kulovych cepu pokud nejsou nove. ta tycka me taky vysla na cca 4 stovky...nic zavratneho. Akorat na jizde jsem to nepocitoval, ale na heveru kdyz jsem chytl za kolo a cloumal s nim, tak to chodilo docela dost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud na to není vlastní dílna, doporučuju to hodit do servisu.

Je to zdlouhavá a otravná práce a v zimě úplně nanic.

V servise (jedna strana) odhadem 500kč (bez dílu) bez trápení a se zárukou.

Jo a dal sem 350 za laserovou geometrii. (dělal sem všechny čepy, př. tlumiče a jednu poloosu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...