Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prázdna nádobka pro aditivum.


cvakk

Recommended Posts

Zdravím.Omlouvám se ,pokud zakládám zbytečně nové téma.ale nepodařilo se mi tohle najít.

Koupil jsem si minulý rok peugota 407sw 2.0HDi 100kw. Je možné ,že je prázdná nádobka na aditiva ,a nenapsalo mi to žádnou chybovou hlášku??Dneska jsem měnil kola,tak jsem se na to koukal..za ten rok se mi dvakrát hned ze začátku rosvítil Check a na dia to ukazovali něco s fapem.nějaký špatny tlak nebo tak něco..už nevím ten kod chyby.Tak se dvakrát smazala,a od té doby nic..Auto jelo vždy normálně ..Koncovka výfuku černá.Ale auto výrazně nedýmí..Regenerace podle mého probíhají,auto začne mírně cukat a když šáhnu za zadní sklo,je teplé.tak co jsem četl,údajně to poznám podle toho...Hlavně by mě zajímalo,co mě čeká a nemine.Auta jsem si vzdycky opravoval sám...ale v dieslu motoru ,jsem slepec..díky za vše!!!  VIN: VF36ERHRH21170567 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jen od pohledu se mi zdá .že je prázdná...jedině .že by ta tekutina byla uplně čirá...no stoprocentně to nevím, a na ten fap mám taky podezření. Že je vykuchany..Ale to by neprobíhaly ty regenerace ne??ják jinak to jde zjistit kromě rozebrání??diagnostiku mám doma lexii.z činy.Díky za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...