Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

popiska člena


JVT

Recommended Posts

Já jsem už psal, že vím, že smazat/skrýt to nejde. Ono to má jistě i účel u těch, kdo ten seznam nemají prázdný... Jeden možný návrh jsem už ostatně zmínil: "Historie varování" nebo "Historie výstrah" ale nevím, kolik znaků to pole v kódu snese. Taky by bylo dobré, kdyby se tam vešlo např. "(soukr. údaj"), aby bylo jasno ;)

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě v dobách bědaverze fora, jsem se na toto také zeptal, naprosto normálně bez emocí.... Dostal jsem uspokojivou odpověď v podobě jednoho varování od Schreeka, abych pochopil funkci a byloTakže, jestli se někdo občas zeptá, proč to tam má i když nic udělal, mohl by dostat varování, že kdo se moc ptá, moc se dozví a hnedle by pochopil :D :D Je krásně vidět, že jsou všichni ješitové. Mě je třeba buřt nějaká varování. Jednou jsem dostal banána na vychladnutí a fertig :D Dokaď není BAN, je nějaký varování trochu k smíchu, beru to jen jako nechtěnou a neodstranitelnou fci fóra, kterou nikdo nechtěl, ale byla dodána s produktem fóra....Možné využití mě přeci jen napadlo. Až zas nějakej halama napíše, že někde byly na sraze, mohlo by se mu dostát vysvětlení, že má pírko v kalhotech, s tvrdým nechodí a proto příště napíše byli.... Pár adeptů na varování, že by se měli vrátit do 3. třídy ZŠ, kde se bere shoda přísudku s podmětem, by se tu našlo. Nepíši spisovně, hovorová čeština mi je velmi blízká, někdy až s prvky argotu, ale občas mám pocit, že hlavně okolo Týna a Kolína bydlí samé mužatky, které by si toto varování zasloužily. Schválně kdy dají podnět modovi k tomu, aby mě varoval :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobře tedy, upravuji návrh na varovnou hlášku v tomto znění:" Na pasece se pase bílý kůň, jakou má barvu? Bílý!!!! Motor má čtyři válce, kolik má válců? Bíílýýý! Hmm, Maňas - co budeš pít? Bílý... A dvojku nebo flašku? Bílý! Tak mu dejte flašku, ať je ňáká sranda" :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...