Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Neda se nikde sehnat


jenr

Recommended Posts

Ja jsem zatim mel v ruce jen takove, kere tam ten sterac nemohli udrzet, protoze mel moznost vzdycky vyklouznot z ramena, jen na tech pezotackejch je otvor a maly vystupky, ktery blokuji posun sterace do stran , takze kdyz se to nasadi a zaklapne tak ten sterac nema sanci sjet dolu.Zkusil jsem se zeptat u prodejce univerzalnich navleku na sterac a pry firma Compass dela neco (DO 10270 za 63Kc) co by mi mohlo pomoct, mate s timhle produktem nekdo zkusenost?

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: viktorg

U nas v Hypernove maju mimo skazeneho masa aj stierace a to s tou umelou hmotou co hladas..

Stierace nestoja za nic ale ta umela hmota tam je 290.-Sk

Skus pozriet u Vas:papa

Jestli to je to, co myslim, tak ta umela hmota je prave u obyc. steracu mala. Koupil jsem asi pred mesicem sterace asi za 140Kc a krome toho, ze stoji uplne za h...., tak ani ten plastovej kousek, kterej ten sterac drzi, nema takovej rozmer, jako original. Ty sterace jsem menil na pumpe a stary original jsem vyhodil do popelnice i s tim plastovym drzakem a kdyz jsem pak zjistil, ze u novejch steracu je plastovej drzak mensi a ze by ten sterac v tom raminku nedrzel, hadejte, co mi jedinyjho zbejvalo?? :D No jasne, musel jsem bufetit :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...