Jump to content

Neda se nikde sehnat

jenr
 Share

Recommended Posts

Cau , uz nejakou dobu shanim ten plastovy drzacek co drzi sterac na rameni, ale je to marny, nikde to nemaji je to orig. dil a nejakej jinej tam nefunguje.

Nevedel by jste nekdo kde to sehnat , jinak bych totiz musel koupit celej original sterac za vic jak 500,-.

Ja jsem zatim mel v ruce jen takove, kere tam ten sterac nemohli udrzet, protoze mel moznost vzdycky vyklouznot z ramena, jen na tech pezotackejch je otvor a maly vystupky, ktery blokuji posun sterace do stran , takze kdyz se to nasadi a zaklapne tak ten sterac nema sanci sjet dolu.Zkusil jsem se zeptat u prodejce univerzalnich navleku na sterac a pry firma Compass dela neco (DO 10270 za 63Kc) co by mi mohlo pomoct, mate s timhle produktem nekdo zkusenost?

Diky

Původně zaslal: viktorg

U nas v Hypernove maju mimo skazeneho masa aj stierace a to s tou umelou hmotou co hladas..

Stierace nestoja za nic ale ta umela hmota tam je 290.-Sk

Skus pozriet u Vas:papa

Jestli to je to, co myslim, tak ta umela hmota je prave u obyc. steracu mala. Koupil jsem asi pred mesicem sterace asi za 140Kc a krome toho, ze stoji uplne za h...., tak ani ten plastovej kousek, kterej ten sterac drzi, nema takovej rozmer, jako original. Ty sterace jsem menil na pumpe a stary original jsem vyhodil do popelnice i s tim plastovym drzakem a kdyz jsem pak zjistil, ze u novejch steracu je plastovej drzak mensi a ze by ten sterac v tom raminku nedrzel, hadejte, co mi jedinyjho zbejvalo?? :D No jasne, musel jsem bufetit :D:D