Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podsvícení panelu


Freedy

Recommended Posts

Musíš vytáhnout popelník, pod ním jsou dva šrouby torx, povolíš je a vytáhneš celý ten díl pod kterým jsou dva šrouby na desítku klíč, další šroub je prostoru rádia, pak mezi volantem a středovým panelem je malá lištička, kterou drží na levé dolní straně malý torx a pak se jen z pravé strany jemně vypáčí jde to dobře, pod ní je šroub na 10 klíč ten povolíš, měli by to držet 3 - 4 velké šrouby. Až to vše povolíš, vytahuj k sobě a nahoru, ne silou, jde to lehce a ty kabely nejsou příliš dlouhé, ten panel drží na šroubech ze zadu zase torxy no a pak už si poradíš, ovšem jsem zvědav co se ti povede změnit, moc tomu nedávám. Bavíme se novější 605, nevím jakou máš ty. Takže práci zdar;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcu teďka kecat do digi kilmy, protože to neznám.

Jen chci ušetřit práci. U normálu stačí \"vyloupnout\" vrchní třetinu středu, bez popelníku, rádia atd. :myslim

Viděl sem foto výbavy s digou ale je fakt potřeba to rozdělat celý? Aspoň budu o něco chytřejší :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem to dneska sfouknu za 10 min, šlo to nádherně, vyndal jsem šroubky dle popisu akorát tam byly ještě další dva šroubky pod popelníkem zespodu z odkládací přihrádky, takový dva torxi s větší hlavou, jinak jsem vyndal celej panel v pohodě. Vyměnil žárovku a pohoda. Samotnej panel s ovládáním topení nejde z venku vyndat musí se to sundat opravdu celý, ale je to rychlovka. Díky za pomoc.:super:super:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...