Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

309 vyhrivani zrcatka


.mycTD

Recommended Posts

Původně zaslal: Vojta309

no já u své 309 vyhřívání mám, leč nefunkční, protože kutil přede mnou nalepil výřezky od sklenáře. Ale kabely tam zůstaly a vedou do pojistkové ďesky. Až budu mít k dispozici digitál, tak ty vyblesjknu a dám to sem.

staci dat do zrcatka \"topny\" odpor za par korun z obchodu s elektrosoucastkama... ono se to od nej vyhreje i tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Vojta309

no já u své 309 vyhřívání mám, leč nefunkční, protože kutil přede mnou nalepil výřezky od sklenáře. Ale kabely tam zůstaly a vedou do pojistkové ďesky. Až budu mít k dispozici digitál, tak ty vyblesjknu a dám to sem.

staci dat do zrcatka \"topny\" odpor za par korun z obchodu s elektrosoucastkama... ono se to od nej vyhreje i tak

no bezva tak to jsem netušil, ale hned to zkusím oživit. díky !:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A to buď sakra rád, žes tam tz dráty měl. Já sem minulej weekend řešil obdobný prblém - vyhřívaný zrcátka sem sehnal, ale neměl sem protahaný vodiče. Zabralo to celý opoledne a část večera a byl sem poškrábanej, jak po lítým souboji s Vladkem.

Za fšechno můžou Frantíci, páč nechápu, proč nedaj do auta, který má klimu, je v elektrice a je to silnější HDi vyhřejvaný zrcátka a ani k tomu nepřipravěj kabeláž a čék to musí tahat až k relátku....Nicméně - od doby, co sem to namontoval prozměnu nemrzne...:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Hics

A to buď sakra rád, žes tam tz dráty měl. Já sem minulej weekend řešil obdobný prblém - vyhřívaný zrcátka sem sehnal, ale neměl sem protahaný vodiče. Zabralo to celý opoledne a část večera a byl sem poškrábanej, jak po lítým souboji s Vladkem.

Za fšechno můžou Frantíci, páč nechápu, proč nedaj do auta, který má klimu, je v elektrice a je to silnější HDi vyhřejvaný zrcátka a ani k tomu nepřipravěj kabeláž a čék to musí tahat až k relátku....Nicméně - od doby, co sem to namontoval prozměnu nemrzne...:D:D:D

Takhle já koupil loni 50kg posypové soli:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...