Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

308 Access 5P 1.4 VTi 72 kW


honzanaj

Recommended Posts

  • O 5 měsíců později...
  • O 5 týdnů později...
  • O 2 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Hm tiez som uvazoval nad 2din ale uz ma to preslo. Navigaciu pouzivam uplne zriedkavo tak to nieje nutnost(vystacim si s mobilom a igo avic,cesta cca 1100 km do swiss uplne bez problemov) no a v aute mam origo usb a bluetooth. No ale vyzera to dobre, funguje aj nastavovanie displeja hore pod sklom? Myslim tym hodiny a ostatne veci .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jediné bohužel ne. S horním displejem se přes tu 2din věc nedomluvím úplně na sto procent. Třeba DRL on/off jde asi by šly i další komfortní fukce (v menu jsou připravené), ale datum a čas umí nastavit jen pro vlastní android systém. Takže vždycky jednou za půl roku tam na chvilku píchnu původní rádio a nastavím letní nebo zimní čas.
Jak jsem už dříve psal, tady to bylo hlavně kvůli handsfree a couvací kameře. Pokud jde o navigaci, tak ta v mobilu je samozřejně zatím bezkonkurenčně nej, ale tohle se jí hodně blíží.

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 6 měsíců později...
  • O 4 měsíce později...

Auto oslavilo 7. narozeniny a začalo žít již svůj 8. rok života, chová se velice slušně a skromně a za odměnu by mělo dostat zase nějaký ten servis.

Tak, a teď babo raď - autorizovaný servis, nebo někam "tady vedle ke klukům"?

 

a) oni v Peugeotu přesně vědí co se má dělat, používají originání díly, mají s tím zkušenosti, razítko v servisní knížce přidá na hodnotě, kuťáci odvedle ti tam nastrkaj kdejaký Starline krámy z Auto Kelly apod.

b) v Peugeotu je to akorát předražený a u takhle starýho auta to nemá smysl, u kuťáků odvedle se dohodneš co přesně chceš udělat, jaký díly použít, případně si je obstarat sám, na servisku dneska stejně nikdo nekouká atd.

 

Schválně, jak to máte vy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
  • O 11 měsíců později...

V září absolvován pravidelný servis. I když už pětiletá záruka (k velkému oddechnutí servisu) dávno skončila, dopřál jsem autu ještě originální pežoťácký servis, asi kvůli razítku do servisní knížky 😉 Takže standardně olej, filtry, brzdovka, chladící kapalina, rozhýbání a ošetření brzd atd atd.

Zápůjčka náhradního vozu byla tentokrát stejná jako minule, tzn. hráškově zelená 108, takže nic, co by zasloužilo další rozepisování nebo dokonce reportáž. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V lednu absolvována STK s výsledkem - závady lehké, vážné, nebezpečné 0, 0, 0, což mě těší.

 

Co mě však vůbec netěší, to jsou originální peugeot stírátka. Již jsem se nad nimi dvakrát rozčiloval u našeho novějšího exempláře 308 a tady je to bohužel to samé. Při pohybu tam by to ještě šlo, ale při pohybu zpět se přímo před řidičem udělá jakási mlhovina a výhled je chvíli asi takový, jako když se snažíte vymrkat oční mast. Sklo je čisté, stírátka stará nějaký ten měsíc...

To už je třetí špatná zkušenost s originálními stírátky peugeot a už to stačí. Příště zase osvědčené Bosch.

 

Máte  tomto ohledu podobné zkušenosti?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...