Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Brzdove strmene 508 SW, GT - farba


Johny82

Recommended Posts

Zdravim vas.

 

V ramci "osialu" z noveho auta ma napadlo ci by nebolo pekne nafarbit brzdove strmene farbou od foliatecu ( teda na to urcena farba).

Ci podla vas by to posobilo "lacno a gycovo" na tom aute...?

Auto mam v ciernej metalize s 18 palcovymi letnymi aj zimnymi pneumatikami.

Farba bud cierna alebo leska cervena.

Pripadne ina...

 

Dik.

Upraveno uživatelem Johny82
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidim ze uvazujes rovnako, tiez som to chcel dat najprv ciernou, ale teraz rozmyslam nad cervenou. Mozno to bude na tomto aute vyzerat gycovo. Rozhodne ti ale poradim to co kolega predo mnou, Alkyton. Drzalo mi to na starom aute roky, a myslim ze to drzi dodnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bral jsem od Foliatec karbon seda. Nicmene mam jinou barvu auta. Pokud mas cernou metalizu nebral bych neco echt vyrazneho, bude to jak pest na oko. Navic moc svetla brava trmenu zpusobi, ze se to bude vizualne spinit, bude to treba udrzovat. Ja brzdice cistim jen velmi vyjimecne.

 

zog5dt.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

MikeSV: A aku farbu si mal auta ked si mal cervene strmene? Spinilo sa to velmi? Bol si spokojny? To sa bojim, ze cervena je klasika, ale aby to nepokazilo cely dojem auta. Na fore sa pise ze vyrazna farba zatieni disky.

Pripadne potom premalovat...:-)

Chlapi a ked tieto srandy raz omrzia kolko potom stoji dat nove obycajne strmene. Myslim material.

Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm, občas přemýšlím, že bych si na GT dal třmeny do bronzové-kladívkové :mrk  Ale když před každým startováním vidím, jak se blíží servis, tak mě to přejde a představuju si, jak se to marně snažím udržet při životě :D:aut 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Suhlasim ze je to tuctovka a najlepsie na tom je, ze mozno za rok sa budem na tom smiat ze aku blbost som riesil, ale teraz sa mi to zda ako dobry napad...:-)

Splni sa mi prvy detsky sen mat cervene brzdy...Druhy je Ford mustang:-) To si ale este trochu pockam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...