Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Podtlakova pumpa


malypeto

Recommended Posts

Otázka - pohon řemenem, nebo přímo na vačce?

Pokud je to v tomdle stádiu, tak už se sháněj po druhý pumpě. Prozatím jsem o žádné repas sadě neslyšel..

Pohon řemenem - jen kontrolovat množství oleje pro klikový mechanismus, popřípadě vyměnit gufero. Je to uděláno v podstatě nerozebiratelný - neopravitelný.

Přímo na vačce - mazáno motorovým olejem, pokud v tom \"chrastí\" tak jsou sjetý lamely i zvětšený vnitřní vůle. Repase v rámci přebroušení přesným nářadím a uděláním nových lamel. I tak to nemá valnou životnost. Mně to moc dlouho nevydrželo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze sa mi podarilo najst tu imbus skrutku,vykrutim ju s nadejou ze nieco tam bude,a nepodarilo sa mi od tial vycucnut ani kvapku oleja.Dolial som tam pol striekacky a uvidim ako sa to bude chovat.Zatial dakujem.

To Capy:V ulozeni,resp v uchyteni problem neni,menil som klinove remene a podotahoval som vsetko co som videl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: malypeto

Na chvilku mi teda doliatie oleja pomohlo,ale stale to cvrkoce a nad 1000 otacok dost hlasno.Nemate niekto doma zbytocnu podtlakovu pumpu??

Těžko, tohle je hodně nedostatková a poruchová věc. Ještě jí můžeš nechat zrepasovat, dokud se úplně nerozletěla, ale stejně to bude za ránu. Někdo v Annonci prodává tyhle repasy za 2.800,-CZK, nebo za 3.900,- to prodává TuningE35 v Litomyšli - i na dobírku. Jináč funglovka je tuším za 5,5 nebo tak nějak - a přímo v Peugeotu 12...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: malypeto

Na chvilku mi teda doliatie oleja pomohlo,ale stale to cvrkoce a nad 1000 otacok dost hlasno.Nemate niekto doma zbytocnu podtlakovu pumpu??

Těžko, tohle je hodně nedostatková a poruchová věc. Ještě jí můžeš nechat zrepasovat, dokud se úplně nerozletěla, ale stejně to bude za ránu. Někdo v Annonci prodává tyhle repasy za 2.800,-CZK, nebo za 3.900,- to prodává TuningE35 v Litomyšli - i na dobírku. Jináč funglovka je tuším za 5,5 nebo tak nějak - a přímo v Peugeotu 12...

To ze je to nedoststkova vec som uz zistil.Uz len najst niekoho na repas na Slovensku.Neviete o niekom niekto?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

malypeto ja som tu tiez hladal niekoho na repas,ale bohuzial nikoho som nenasiel iba som pocuval ze opravit sa to neda.Co ja si myslim ze je uplna hlupost.Jedine koho som nasiel bol jeden znamy z ciech a ten sa mi na to mrkol a spravil to a uz to funguje asi 5r a to sa najazdilo vela km.samozrejme olej kontrolujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Opravit to jde,ale je k tomu zapotřebí lis a soustruh.Lisem se to rozlisuje a a zalisuje a na soustruhu se vyrobí nový futro z mosazi. Při rozlisováváním dávat bacha na malej zajištovací čep,snadno se přehlédne a vyvalí se z hliníkovýho obalu.Přesně už si to nepamatuju,ale na 205 1,8 D jsem to kdysi dělal a po celou dobu co jsem to auto měl to fungovalo bez problémů.Taky jsem vyráběl novou membránu-někdo to tady podrobně popisoval,vyšla mě asi na 20 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...