Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Splnění snu - Coupé, ale jaké?


pštros

Recommended Posts

Já chápu, že lidé s rodinou co chtějí auto se zárukou sáhnou po nové Dacii, ale....za 2 roky to auto je zralé do šrotu...

Buster, toho má jeden známý veterinář. Jezdí denně po Moravě za pacienty, má najeto asi dost a 2x do měsíce je v servisu, pořád něco.

To auto má mrtvé tlumiče už po 30tis. km, tak mi někdo řekněte co to je za šrot...

 

 

Ušetřit při koupi a pak litovat v servisu?

Není lepší ojetý prověřený model...? Za stejné peníze jak nový od Dacie apod.?

Kam na to chodíš,že je to šrot,to samé s tím nábytkem a kuchyněmi. Duster je v této kategorii auto s nejmenším cenovým propadem a ojetiny nejsou,jináč je tam spodek z Nisana,tak pochybuji,že to bude ,tak jak píšeš,ono nesmíš dát na to co jedna paní povídala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pštros nic proti tobě nemám,ani te neznám,ale ty tvoje kecy,dacia je na pikacu apod,je to auto s výborným poměrem uzitna hodnota a cena,kdyby ti ho dal dustera zadarmo jak by jsi byl rad....

Budeš mektat ze ne,ale pak sem davas borky a chceš kupé v super stavu za 70000kc ,proč si nekoupis novy auto a kupujes jety?oni asi nejsou prachy na novy nebo zanovni?

To kecy o kuchyních 2 příbuzný maji oresi tu střední radu a zpracování velmi dobré vč.Abs hran zpracování stejně jako od truhláře,a ze to vim a poznal jsem vyučený truhlář sice se tím nezivim ,ale věci pro sebe si dělám sam a obor porad sledují...možná to tatik promlouvá,ze mu oresi bere praci...

Upraveno uživatelem Charlie 1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oresi mu práci nebere... Střední třída? Velikost a cena byla....?

A proč ve vlákně i Coupé se řeší 2 jiné vlákna? Prosím buď o smazání těchto příspěvků a nebo aby jste se věnovali tématu, děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prudit? BAN za to, že jsem se předtím ptal na to, kdo by měl zájem o nerez výrobu? Že jsem odmítl platit za komerci, když jsem se jen zeptal? Kdybych to dělal pro výdělek, neřeknu, ale dokonce jsem doložil i faktury kolik co stálo  a pak tu bylo veřejně k vidění kolik jsem od koho vybral. Zisk 20 kč byl jako fakt na to, abych paltil komerci? Měl jsem důlazy, že mi to nevydělává a stejně jsem dostal BAN, tak kde je spravedlnost? Proto jsem musel zakládat nové nicky a dožadovat se spravedlivosti..... Tak přehodnotte svoje chování tady.... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prudit? BAN za to, že jsem se předtím ptal na to, kdo by měl zájem o nerez výrobu? Že jsem odmítl platit za komerci, když jsem se jen zeptal? Kdybych to dělal pro výdělek, neřeknu, ale dokonce jsem doložil i faktury kolik co stálo  a pak tu bylo veřejně k vidění kolik jsem od koho vybral. Zisk 20 kč byl jako fakt na to, abych paltil komerci? Měl jsem důlazy, že mi to nevydělává a stejně jsem dostal BAN, tak kde je spravedlnost? Proto jsem musel zakládat nové nicky a dožadovat se spravedlivosti..... Tak přehodnotte svoje chování tady.... 

Asi by jsi měl víc číst pravidla, a taky smlouvy atd..............

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...