Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

nádobka s čerpadlem na aditivum


RomanK

Recommended Posts

Pánové, objevila se mi hláška a trojúhelník. "engine management system faulty". Po připojení na dia se objevila chyba čerpadla na aditivum. Ten odborník (myslím opravdu) mi napsal díl č. 9672419980. Po neúspěšném googlování se ještě zeptám tady. Nemá někdo kontakt na někoho, kdo to sežene za méně než 4500kč?  Podotýkám, že kontrola konektoru a měření napětí proběhla. Fakt to čerpadlo asi odešlo do kytek - auto má najeto 190 000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 rok později...
  • O 8 měsíců později...
Před hodinou, Radovan Peugeot 5008 napsal:

Pánové dovezl jsem si 5008 2.0 hdi z Německa najeto 150 tis rok výroby 2014 a teď řeším fap aditiv nevím kolik ho můžu mít a jestli ho mam dolít a jaký koupit děkuji za odpoved

Ahoj,mám úplně to stejný, akorát z F. Mě se to objevilo při 170tkm. Nádoba je na cca 1,5litru. Obsah stojí cca 2500Kc. Já jsem to dal ke znamymu do servisu a bez starosti. DPF bys neměl mít ucpanej. V origu servisu mě řekli,že  jsou potřeba 3 litry a jen diag.stoji 1700Kc... Opet se ukázali chlapci,jak se vydělává. :-( Bude třeba cca litr a teď bys tam měl mít asi půl litru ještě. Najel jsem na trojúhelník asi 500km a hodilo to nouzak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo diky moc.

Ještě prosimtě jaky typ aditiva jsi kupoval,našel jsem dva od roku vyroby 2010.Takže bych měl koupit asi dolevaci sadu 1L mohl bych mit plnou nadržku.

Dam to kamaradovi do servisu děla ale koncernove auta tak nebude mit zkušenost proto se zeptam,musi se ta nadobka vyndat z vozu nebo lze dolit na voze.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Radovan Peugeot 5008 napsal:

Jo diky moc.

Ještě prosimtě jaky typ aditiva jsi kupoval,našel jsem dva od roku vyroby 2010.Takže bych měl koupit asi dolevaci sadu 1L mohl bych mit plnou nadržku.

Dam to kamaradovi do servisu děla ale koncernove auta tak nebude mit zkušenost proto se zeptam,musi se ta nadobka vyndat z vozu nebo lze dolit na voze.

 

Lepší je to sundat,je to před zadním pravým kolem. Od roku14 je jiná náplň, která prý stojí o litr víc,než do roku13. :-/ , název ti neřeknu,ptz to všechno si zařizoval sám. Na YouTube je taky video,jak to jde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo už jsem na to koukal je to tam jak řikaš

Jen tak pro zajimavost jsem volal do peugeotu v Novem Jičině to mam asi nejbliže,řekli mi že se musim podivat na barvu připojky oni sami nevi a když jsem chtěl vědět orientačni cenu tak udajně 5000 kč

To jim nedam,musim zjistit tu barvu a myslim že to nebude tak složite

Našel jsem na strankach citroen.eu ty aditiva a bude jak řikaš jsou tam dva pro nas jeden je drahši tak to bude asi on

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Brně chtěli necelou ctverku za to aditivum :-D ,mám takovej pocit. A to říkali,ze bývá ucpanej i DPF filtr a ten je prý u nich za 15 :-D ,bohužel 23 jim nedám,když nemusím... Ať ještě někdo říká,že aut.servisy jsou lepší... Už jen to,že by tam dali litr a další dva litry bych jim jen tak zaplatil a nechali by si ho...

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...