Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

automatická světla


Holly3003

Recommended Posts

  • O 1 rok později...

Ahoj, může mi někdo prosím vysvětlit jak vlastně funguje denní svícení a automatické zapínání světel? Denní světla mají svítit když je páčka v poloze 0? Nebo když je v  poloze AUTO sviti ve dne denní svícení a při nižší intenzitě světla se denní světla vypnou a přepne se to na potkávací světla? Předem děkuji za uvedení do obrazu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně tak. A když chceš, aby ti svítily parkovačky a i zadek, tak musíš přepnout do další polohy za AUTO. Tak to řeším třeba za tmy, kdy stojím u silnice a kdy po nastartování je poloha na AUTO a světla se sami rozsvítí. Vypnutím do nuly zhasne zadek a svítí jen denní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to denní svícení nemohu nějak zprovoznit. V BSI mám nastavené denní světla integrovaná v hlavním světle.

Automatické zapínání denních světel a denní světla a parkovací světla současné. Nemohu to zprovoznit. Měnil jsem také multifunkční displej. Když jsem v BSI povolil aktivaci denních světel přes multifunkční dispej a následně je přes displej aktivoval tak po nastartování v poloze 0 všechno blikalo. Pak se mi to nějak povedlo rozhodit ale zase nefungovala nabídka nastavení vozidla na displeji.Tak jsem na servis boxu našel konfiguraci displeje a metrixu které jsem podle toho změnil.Nabídka nastavení vozidla už zase funguje na displeji,ale nemohu rozhodit to denní svícení. Můžete mi prosím poradit s se správnou konfiguraci.

 

Upraveno uživatelem čondr
Chyba
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...