Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

automatická světla


Holly3003

Recommended Posts

Zdarec!!! Mám problém se světly denního svícení. Mám starší model 5008 tak mám dvouvláknové žárovky, JENOMŽE při automatice světel mi nesvítí denní svícení, když se ale sešeří, vše je OK. Nevíte, co s tím? Nemohl jsem někde něco přepnout/vypnout??? Díky moc za odpovědi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První otázka, co jsou dvouvláknové žárovky. Jedině H4, nebo zadní 20 + 5 W, ani jedny nejsou na 5008 vepředu. Taky jsem viděl vyndané - prázdné patice od denního svícení.

Denní svícení je na 5008 řešeno před potkávačkami, žárovičky 25 Wattů jsou ve svislé poloze směrem nahoru a jsou to speciální, dost drahé.

 

Já mám přepnuto tak, že mi potkávačky svítí pořád když nastartuju, a čidlo světla jenom ztlumuje osvětlení přístrojovky.

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První otázka, co jsou dvouvláknové žárovky. Jedině H4, nebo zadní 20 + 5 W, ani jedny nejsou na 5008 vepředu. Taky jsem viděl vyndané - prázdné patice od denního svícení.

Denní svícení je na 5008 řešeno před potkávačkami, žárovičky 25 Wattů jsou ve svislé poloze směrem nahoru a jsou to speciální, dost drahé.

 

Já mám přepnuto tak, že mi potkávačky svítí pořád když nastartuju, a čidlo světla jenom ztlumuje osvětlení přístrojovky.

A také se suprově mění  :D na zlámání ruky  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za reakce. Nejsem si vědom že bych to vypl v menu. Je tam vůbec taková nabídka na zapnutí? Já myslel že je to automatické a tudíž se s tím nedá manipulovat. Ty žárovky jsou 12V/5 jak jsem psal dvě vlákna na denní svícení a při rozsvícení xenonu se přepnou na slabší vlákno. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, taky to řeším, už je to pro mě taková červená nit... Mám taky 21/5W a mi zase svítí obě vlákna, což vede k častému spálení žárovek. Ale z časových důvodů nejsem schopen se domluvit s někým na DIA, kde se to dá všechno nastavit - a tak měním - teda já ne, mám lopatu a ne ruku....proč soudruzi z F neudělali ten otvor trochu větší....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Ahoj. Trochu to tu oživím. Protože přes den jezdím na denní svícení a jak se zešeří, tak se automaticky rozsvítí potkávací světla. Ale už dvakrát se mi stalo, že intenzita venkovního světla byla taková, že to na rozsvícení potkávacích světel přes senzor nebylo, ale protože poprchávalo, tak jsem měl zapnuté stěrače na stírání dle senzoru a po třetím setření se automaticky rozsvítily potkávací světla. Nevím jak vy, ale mě to mile překvapilo, protože jsem v takovém pošmurném počasí jezdit bez zadních světel nechtěl. Třeba to někomu pomůže k nastavení na svém autě. Nebo to tak je již z výroby?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je už z výroby. Jinak já to taky oživím, nedávno mi prdla žárovka DL a po zjištění, že je nejlevněji za pětikilo a že druhá je už taky černá, ji asi budu tunit... Stejně každej brblá, že nejsou vidět při svícení s ní blinkry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zdravím, včera mi aktivovali denní svícení přes diagnostiku, vždy svítily jen hlavní světla, teď už se mi rozsvítí jen ta jedna a ještě parkovačka se zadníma led světlama, je to takto správně? A když vypnu denní přes menu v autě tak mi vše zhasne. Díky za odpověď 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...