Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ověření kilometrů podle protokolu TK


Gabriel 307

Recommended Posts

Kdo koukal teď na správy na Nově tak tam bylo zmíněno,že se dá kontrolovat stav km podle kontrol na TK(jak se to teď zapisuje do centrálního registru-databáze).

 

Je to přímo na stránkách ministerstva zadává se VIN a číslo protokolu

 

http://www.mdcr.cz/cs/  

 

nebo přímo

 

http://kontrolatachometru.cz/ 

 

někdo kdo to ověří,kdo byl teď na TK ?

 

další nástroj na hlídaní a ověření kilometrů ;)   při nákupu ojetiny . . . ale funkční až po projetí STK od 2.ledna 2015(co jsem dohledal na netu)

post-21598-0-81973700-1457292203_thumb.j

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O tomhle už vím delší dobu, ale je to v podstatě k ničemu. Poprvé auto na TK jede po čtyřech letech a pokud někdo chce s autem kšeftovat, dojede tam už se stočeným tachometrem (třeba dovoz)

 

Já v tom nevidím nic převratného. Jedině pokud se kupuje starší auto 4 let ... ale i tak ten stáčeč si to vytáhne třeba z Cebie a dá tachometr tak nízko, aby to vypadalo, že auto třeba dva roky stálo.  :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Funguje to už min. rok. A je to jen na STK zde v ČR. Takže na nově dovezeném autě tam bude uveden stav tachometru pouze jeden při dovozové kontrole a pochybuji, že dovozce stočí tachometr až po STK.

to je jasný,že to stočí při dovozu,ale pak jsou tady ojetiny které jsou po 1.majiteli který třeba po splacení auta chce něco nového a své původní dá do "poctivého nejmenovaného bazaru" a ten to stočí o 100.000 a to už poznat je

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

punkac: i to je možnost :( mě by tedy nenapadlo stáčet km při prodeji tebe by to napadlo? - udělal bys to . . .  jo některý lidi (nemyslím tebe) to třeba dělají pak je to k ničemu

 

edit: ale u některých aut to je dobré "vodítko"

Upraveno uživatelem Gabriel 307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle byla první myšlenka jak by to šlo celkem jednoduše obejít, která když napadla mě, tak určitě napadne i jiné....

Auto zásadně kupuji dle stavu a ne dle stavu nějakého čísla na displayi.

Upraveno uživatelem punkac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už jsem to sem dával v loni.

Technik špatně napsal stav tachometru a už se to s autem veze.

Ještě, že je to takový rozdíl, který se snad ani nedá tak rychle najezdit.

Musel bych místo chození do práce jezdit se soukromým vozem cca 53.266 km měsíčně.  :myslim

tacho Jirkvo P 206 SW GTI (1).docx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už by se dneska stát nemělo, budíky se fotí. Pokud bych toto zjistil, poslal bych podnět na ministerstvo, tam by měly dohledat fotku budíků a v databázi to opravit. :myslim A zároveň by na to měl být upozorněn ten dotyčný chybující technik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To už by se dneska stát nemělo, budíky se fotí. Pokud bych toto zjistil, poslal bych podnět na ministerstvo, tam by měly dohledat fotku budíků a v databázi to opravit. :myslim A zároveň by na to měl být upozorněn ten dotyčný chybující technik.

vitej v CR, profesionalovi v elektronizaci statni spravy....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...