Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gregocar Vracov - jaké máte zkušenosti?


P607Olda

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...
  • O 5 měsíců později...

Já jsem ve Vracově minulý měsíc koupil P3008. Tam jsem jel s Mondeem, to si vzal protiúčtem. Asi bych ho sám prodal za větší peníze ale takhle bylo pryč hned a bez starostí. Peugeotů tam měl dostatek,  řekl bych že v solidním stavu. Průměrně najeto kolem 150 000 km. Auta nijak nevnucuje, asi má odbyt. Za tu dobu co jsem tam byl přišli tři kupci. Říkal že špatná auta nevozí , protože by se mu to nevyplatilo. Při prohlídce vozu byla znát slabší baterie, zavolal mechanika a dostal jsem úplně novou. Odjížděl jsem s přepravním číslem od něho a novou TP.  Za dva dny mi domů poštou přišly všechny doklady k vozu. S Gregocarem jsem plně spokojen, příště tam klidně koupím znovu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, Karel188 napsal:

Já jsem ve Vracově minulý měsíc koupil P3008. Tam jsem jel s Mondeem, to si vzal protiúčtem. Asi bych ho sám prodal za větší peníze ale takhle bylo pryč hned a bez starostí. Peugeotů tam měl dostatek,  řekl bych že v solidním stavu. Průměrně najeto kolem 150 000 km. Auta nijak nevnucuje, asi má odbyt. Za tu dobu co jsem tam byl přišli tři kupci. Říkal že špatná auta nevozí , protože by se mu to nevyplatilo. Při prohlídce vozu byla znát slabší baterie, zavolal mechanika a dostal jsem úplně novou. Odjížděl jsem s přepravním číslem od něho a novou TP.  Za dva dny mi domů poštou přišly všechny doklady k vozu. S Gregocarem jsem plně spokojen, příště tam klidně koupím znovu.

Tak to je dobrá zpráva. Má i možnost zvednutí auta a prohlídku podvozku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to přesně nevím, ale slyšel jsem o pánovi který majitele požádal o povolení k návštěvě svého servisu asi půl hodiny jízdy od Vracova. Majitel souhlasil a vůz mu na tuto cestu zapůjčil. Jinak on má v místě (asi 300 metrů) svúj servis, tak by to asi nebyl problém.

* s tou nabídkou na internetu nemohu posoudit, já se ho na to ptal a on říkal že to všechno nestíhá , což mu věřím. Chtěl jsem původně vůz  který ale už asi (jak říkal) tři dny předtím prodal. Tak ať se nezlobím, že se omlouvá a když už jsem vážil čtyřhodinovou cestu k němu ať si vyberu na prodejní ploše jiný, cenu původního vozu bude respektovat. Tak jsem si vzal místo bílého stříbrný a hned bylo dvanáct tisíc v kapse.

Upraveno uživatelem Karel188
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...