Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gregocar Vracov - jaké máte zkušenosti?


P607Olda

Recommended Posts

  • O 1 měsíc později...

Hledání pokračuje. Jak hodně aktuální je bazaristova nabídka. Myslím v Bzenci. Přijde mi, že auta spíš přibývají než ubývají. :D Mám dva kandidáty, na e-mail vůbec žádná reakce z jeho strany.

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak určitě bych si nedělal zálusk na auto co má fotky třeba na sněhu...:D

Jako -  https://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/5008/17162354?company=1&goFrom=list

Nejlíp tam teď vypadá - https://www.sauto.cz/osobni/detail/peugeot/5008/17290470?company=1&goFrom=list

Ale Allur nemají v nabídce ani jednu...:papa

Upraveno uživatelem pavelu96
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@radim.1008 Přesně to jsem říkal taky - nee robota nee a zvykl jsem si na něj hned cestou z Moravy a teď bych se musel hodně, ale hodně přemlouvat do manuálu...

Když nechci nic řešit - hodím automat, a když si chci řadit podle svého dám manuiál a pádla pod volantem mají taky něco do sebe v kombinaci se sportovním režimem...:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já vždycky chtěl jen manuál, nic jiného, ale na emotion day jsem jel 3 auta, všechny v automatu, poprvé a měl jsem z toho celkem strach - do prvního rozjetí, pak pohoda, akorát na jedné křižovatce jsem se přistihl že šlapu na spojku která tam není. No a natolik se mi to zalíbilo, že kdybych kupoval osobák, tak budu hledat automat. Ale zatím to vypadá že budu shánět minimálně 5ti místné Ducato Maxi 3.0JTD L3 nebo L4H2 a u toho si ještě převodovku rozmyslím, nevím kolik s automatem má na tažném.

 

Odesláno z mého D6503 pomocí Tapatalk

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ať je to Bzenec nebo Vracov, tak oba bazary s inzerovaných cca 20 aut byly na place 2. Jinak nevím jak Bzenec (nejednal jsem), ale Vracov jednání slušné. 

Bzenec na e-maily nereagoval vůbec. Vracov na některý a dokonce i sám někdy zavolal.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...