Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

STK- 3 bzdové světlo


MiliVFR

Recommended Posts

Zdravím pežoťáci.

Mám poznatek z dnešní STK, jako vážná závada mě bylo zapsáno originál třetí brzdové světlo, jelikož na zadním skle mám fólii a dle vyhlášky nesmí být omezena svítivost brzdového světla.  Takže pod obrysem světla budu muset fólii odlepit. Díky za předpisový stát a opakování prohlídky STK :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já z principu , pokud zašlápnu svítí a je vidět + dvě normální svítilny , ,, 4 předešlé na tom samém místě a stejný technik STK problém nebyl,,, auto jsem již takto koupil a ani netušil že 3brzda nesmí být pod fólií,,, píšu to sem abych třeba někomu ušetřil opakování STK. 

 

pěkný den Oddie

Upraveno uživatelem MiliVFR
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já z principu , pokud zašlápnu svítí a je vidět + dvě normální svítilny , ,, 4 předešlé na tom samém místě a stejný technik STK problém nebyl,,, auto jsem již takto koupil a ani netušil že 3brzda nesmí být pod fólií,,, píšu to sem abych třeba někomu ušetřil opakování STK. 

 

pěkný den Oddie

Neznalost zákona neomlouvá :)

Já kdybych byl technikem na STK, tak by měla vláda po starosti jak omladit vozový park v ČR. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdysi, za telecích let, spolužák koupil trojkovýho žraloka. Votuněnýho. Sníženej, všude křídla, spojlery a sání, zrcadlový fólie, černej lak, duc-duc nabušená aparatura. Zadní světla a všechny blinkry začerněný nějakým sprejem a aby toho nebylo málo a ladilo to k celkový barvě - přes přední světla byly přetažený černý punčochy :D

 

No, policajti si ho vychutnali.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sice OFF topic, ale:

Sem pred rokem koupil terajsi moju 407 od jedneho clena PC na SK. Tak mala na zadnych lampach hodne tmavu foliu (aj na dalsich svetlach, ale to je ted vedlejsi). Samozrejme nejen ze se mi to nelibilo, ale vazne obrisove svetla pod tym nebili skoro videt svitit. Tak sem to proste strhnul z tych svetel. Ale o co mi de je, ze pak se na mne shrnula obrosvka kritika, (na PC SK) jak sem sprasil krasne vytunene auto... Takze nez budete auta davat do pozadovaneho technickeho stavu, dajte hlasovat klubakom, zda to smite. Jinak si koledujete ukamenovani :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no já z principu , pokud zašlápnu svítí a je vidět + dvě normální svítilny , ,, 4 předešlé na tom samém místě a stejný technik STK problém nebyl,,, auto jsem již takto koupil a ani netušil že 3brzda nesmí být pod fólií,,, píšu to sem abych třeba někomu ušetřil opakování STK. 

 

pěkný den Oddie

Tak si pořádně nastuduj co se smí a co ne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...