Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaký leasing


Guest MMMMM

Recommended Posts

Máte někdo zkušenost jaký je nejlepší leasing při koupi nového vozidla? Je možno si leasingovou společnost vybrat při koupi? Nebo je lepší si vzít nějakou půjčku? Řešil jste to někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Řešili jsme to před 2 rokama, původně jsme si chtěki vzít půjčku která by byla lepší v tom, že dáš peníze za auto a je tvoje okamžitě. Ale nakonec jsme si vybrali leasing protože nám ho skvělě nastavili. A ohleně výběru leasingové společnosti, to snad záleží s jakou spolupracuje ta společnost (autosalón, autobazar). Ale mám dojem, že si snad můžeš sehnat svojí lesingovou spoečnost. Jinak GE Money není špatná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto mám druhé na leasing a doporučuji GE Money Leasing. Měl jsem tam první auto a maximální spokojenost…

Teď jsem u ČSOB leasing a nikdy víc… za předčasné doplacení a ukončení leasingu jsem měl platit skoro 50 tis navíc a přitom když jsem to udělal u GE tak jsem platil jen asi 1200 kč.. Dost velký rozdíl…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tedy nevím, jak s leasingem u GE, ale úvěr od nich raději nebrat, jsou to zloději. Sice chápu, že z něčeho žít musí, ale co je moc, to je moc. Půjčila jsem si od nich na auto necelých 50 000Kč a vrátím jim 85 000Kč za 3 roky, po odečtení povinného ručení a havarijky, což si myslím, že je celkem dost. Kdybych to měla na 5 let splácení, tak jim dám přesně 100 000Kč. Takže by mě auto, které má hodnotu 120 000Kč, stále v konečném zúčtování 220 000Kč a za ty prachy bych už mohla mít auto nové. Jsem poučená, raději si nic nepůjčovat a už vůbec ne u GE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Plně souhlasím s Davidem 106s16. Leasing tak maximálně když si to můžu odečíst z daní a to není můj případ. Prostě pokud na to nemám tak se do toho necpu. Najednou jseš bez příjmu a už Ti klepe exekutor na dveře. :bojim

A funglový auto bych si asi nikdy nekoupil a ještě ke všemu na leasing. Podle mě vyhozený peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak... leasing len pre firmu....

Pre fyzicku osobu je podla mna vyhodnejsie na splatky - ale musis mat havarijne poistene, co ti spravi asi 30 tisic/rok :(

Takze najlepsie riesenie: pozicat si od banky ucelovy uver na auto: Unas je to asi 9% spolu aj s poplatkami na 1 rok, co je myslim znesitelne.

V pripade, ze si poziciate 100.000 na 2 roky, tak som mal splatit 116.000 +2000 za uver... to je celkom OK.

Ale mne nastastie pozical otec, takze staci ked mu to vratim :mrk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ad pojisteni - to musis mit u leasingu taky

ad GE a uroky - 18% je docela dost, z banky se da castka kolem 50K ziskat kolem 10%

ad pujcky v rodine - nejvyhodnejsi mozna jsou, ale obcas muzou nadelat vic problemu nez od banky, treba kdyz se nahodou nepohodnete kvuli necemu jinemu... nez mit pri kazde neshode na taliri, ze mi nekdo pujcil na auto, to radeji banku :D

ad fungl novy auto - ano, vyhodnejsi je koupit neco tak dva roky staryho v dobrym stavu, ale nekdo proste chce nove a pocita s tim, ze preplati...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...