Jump to content

ND na 205ku 5dveř.

Hrac.Dr.m
 Share

Recommended Posts

:papa Ahoj lidi :papa

Právě jsem si pořídil 205ku r.v.85 motor 1.8 D.Samozřejmě jsem to vzal stim že do toho budu muset investovat dost času a asi taky peněz.;)

No,ted k věcy...Potřeboval bych vědět jak tam drží přední blatníky(jestly jsou jenom přišroubovaný nebo nabodovaný)???

Dále bych scháněl náké věcy jako např.: Přední světla(stačily by ty pacičky kterýma se šteluje sklon světla),zadní (pátý) dveře(nejlíp i s oknem),přední nárazník,zadní nárazník(ty nárazníky bych nejradši i s výstuhou),přední-zadní spojler pod nárazník.A možná ještě kapotu....

Dík moc za všechny vaše rady a porady....:super

Kámoš má zadní dveře i s oknem(šedá barva)stav super...nárazníky taky má

Jinak rád bych si taky přihřál kašičku,snad ti neuškodím:

KOUPÍM:otáčkoměr na pozici místo hodin,klidně koupím celej přístroják,ale ne z GTi...dávalo se to do nějakých XS,ne do všech a taky do starších cabrií,děkuji :papa

Na barvě dveří by ani moc nesešlo.Stejně ta barva za moc nestojí tak at to dám do léta do kupy tak tomu dám novej lak.

Za kolik by ty dveře a ten přední nárazník prodal?A odkud je???

PS:Otáčkoměr mě taky celkem chybí ale spíš víc postrádám teploměr na vodu.

Přední blatník je na šroubech a lepenej, o zadních dveřích vím taky ale bez zámku, pacičky na polohování světel bych mohl taky sehnat a nebyl by problém je poslat na dobírku, přední kapota je taky, jen je nad maskou trošku odlupující se lak, ale když budeš dávat novej lak, bude v pohodě, popřípadě poopravit to půjde taky.

Původně zaslal: Hrac.Dr.m

Na barvě dveří by ani moc nesešlo.Stejně ta barva za moc nestojí tak at to dám do léta do kupy tak tomu dám novej lak.

Za kolik by ty dveře a ten přední nárazník prodal?A odkud je???

PS:Otáčkoměr mě taky celkem chybí ale spíš víc postrádám teploměr na vodu.

Kámoš je z Rohoznice,kousek od Hořic v podkrkonoší...má 2bouraný 205ky na předek...tel na něj:605276389