Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vypoved a povinnost zaucit noveho cloveka


Fruktis

Recommended Posts

Tak jako tak je to pro mě prohrany boj. Simulovat neumím, takže narodit nepůjdu.

Nějakou dobu se ten člověk bude vybírat...Tak budu doufat ze to nějaký měsíc potrvá...

Každopádně se budu snažit je přesvědčit, aby si ho zaucili sami, já s ním dělat pak nebudu.

Proč nemůže být všechno jednodušší? :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejde o simulování ale řekl bych o elegantní se vyhnutí zbytečnému stresu. Hele uvědom si že dva měsíce jsou celkem dlouhá doba a být někde kde Tě to drtí a je Ti z toho i třeba zdravotně hůř než obvykle je vcelku zbytečné.  Hele brácha dělal od vyučení na jednom místě po x letech si majitel vymyslel že ho personál okrádá atd. nebudu tvrdit že kluci měli všechno košer ale jednoho dne zkrátka vyházel všechny zaměstnance. Brácha si dal pár týdnů prázdniny a pak si našel jiné místo řekněme že o dvě kategorie lepší podnik oproti starému místu vedený více západním stylem po nějaké době ho manager udělal provozního vedoucího všechno bylo OK. po nějakém čase ale manager zjistil že podnik funguje i když on tam není a že problémy brácha dokáže řešit lépe a diplomatičtěji než on po nějaké době si toho všimnul i majitel a brácha měl peklo  během pár týdnů zhubnul ráno než šel do práce proseděl hodinu na záchodě atd. A až se jeho přítulka naštvala a donutila ho jít jinam teď dělá "jen" číšníka má o dost míň peněz ale je vcelku v pohodě.  Žádná práce nestojí za to si ničit zdraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak trochu to oživim...zbývá mi posledních 7 dní...jsem za vyvrhela co si dovolil odejít, ale aspoň po mě nikdo nic nechce...

"škoda" že se mnou odchází další 2 lidi. To máme 3 ze čtyř...Tak si to tu může paní vedoucí dělat sama :-P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, teďka je docela hlad po lidech, dost lidí mění práci. Ségra měla taky veselo, hledala jinou práci, udělala nějaký konkurz, vyhrála, v původní firmě dala výpověď a běžela jí dva měsíce výpovědní lhůta. V původní firmě ji zkoušeli ještě lámat, to odmítla, už byla rozhodnutá. Ale během těch 2 měsíců, v podstatě aniž by něco dalšího hledala, přišla ještě lepší nabídka - takže nakonec tam, kde vyhrála ten konkurz, volala, že sorry, ale nakonec nenastoupí. Prej docela zuřili, ale - ono jaksi nejen zaměstnavatel si vybírá, vybírají si obě strany...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je teď strašně zvláštní doba ,jak jsem nadhodil ve vedlejším vláknu o investicích ....

 

čr teď inflace klesá,podniky co živořily ,teď v mým okolí mají boom,nabraly lidi,prodávaj ,úvěry hypotéky jsou podmínkama směšné,dost se exportuje....

s tou prací taky tak,do původní jsem se vracet nechtěl,když mě soudruh naháněl v únoru, našel jsem si druhou a skončil v 3tí,proplacený ježdění z 70 procent na kurt,dostal jsem kurz za 6 tis...

 

....vše během 14 dnů na severu Moravy ,být v Praze zpátky ,je to bleskově...

 

a to čistě bez angažování dalších vzdělání ,co dělám při práci inko gnito

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to tak jak se píše výše za posledních pár roků je teď asi ta nejlepší doba změnit dres. Samozřejmě že to chce u takového rozhodnutí trochu popřemýšlet. Zmiňované  " korekce " bych se také trochu obával ale na druhou stranu pokud se někdo v novém dresu chytne řekněme v následujících 6-9 měsících tak by se bát nemusel protože až přijde čas oné " korekce " tak by takový člověk mohl být ve firmě zavedený a měl by mít za sebou nějaké výsledky. Já osobně jsem dostal dvě celkem zajímavé nabídky bohužel obě ztroskotali na známém nešvaru  oficiálně minimální mzda na papíře + doplatek bokem. Což už jaksi nejsem ve svém věku ochoten akceptovat resp. byl bych ochoten na podobný model přistoupit ale v trochu jiných cifrách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...