Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Mě se líbil Ještěd.. Autem až nahoru :D sice sme jeli úplně blbě.. :D (za tim zeleným autem, jak se ztratilo na prvním kruháči.. Ehm ehm.. dělejte, že nevíte kdo to byl), ale ty zatáčky byly nádherný..!!! :D

Nějaký auto by tam nahoru možná někudy zadem vyjet mohlo, ale jestli by to zvládla zrovna Tvá 508a, to si fakt dovolím zdvořile pochybovat

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5008 :) a bacha v Řásný sem jediná dojela na obětní místo - zříceninu hradu Štamberk - kamenné moře u Lhotky... :D zelená značená zmizela v lese a přes kořeny a kamení sem to dorvala až pod zříceninu.. :D dyť je to Mnichovská dě*ka.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo - počítal bych 3:30 a to s odřenýma ušiskama.

Před 14 dny jsem jel na Slovač, vyjížděl jsem ve 14 hodin z Prahy, ale někde za Jihlavou se rozhodli dát pusinky 3 kamiony s 2ma dodávkama a já do Brna dorazil v 17:15 s tím, že jsem cca hoďku prohlížel krásy Jihlavy pěkně od kandelábru k semaforu (a nejlepší bylo, když jsem těsně před Brnem z rádia slyšel, že se má sjet na Větrným Jeníkově a jet vrchem přes Polnou do VelMezu, že je to úplně volný. Já uhýbal taky na Větrným, páč jsem si řkal, že to budou všichni valit až na další odbočku, tak že je objedu, WAZE mi pak hlásala: "Jeď na Polnou", ale já jí neposlechl a pak stál v Jihlavě jako ***)

Minulý týden odpoledne podle IMPULSu taky D1 měla nějakej problém (celková uzavírka dík ťukanci ve zúžení), tak jsem sám zvědavej na tenhle pátek ...

Upraveno uživatelem Medvěd
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedeme odpoledne, jdeme o dvě hoďky dřív z práce a mám dilema jestli to vzít centrem Brna nebo po dé jednotce od Pisárek. Před Velikonoci jsem to tam tudy vzal taky a pěkně si postál až na sjezd na Vídeňskou. :bacha Dál pojedeme po starý, protože ani jedno auto nemá dálničku. Jen pozor na tamní stacionární radary v Židlochovicích a Hustopečích, fotí i ze zadu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si dal dnes Brno na otočku služebním Prassatem tréninkově (ten po tom dešti vypadá) :D A v Praze 8 stále prší :( Zítra v 17 hod. už tam doufám budu :papa

Upraveno uživatelem Veverka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že je objednáno hezké počasí, koukal jsem na předpověď pro Břeclav, ta je z těch větších asi nejblíž (pocasi.cz) a zítra prý polojasno a 17-19 stupňů.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...