Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů


Misha

Recommended Posts

Zdravím všechny, obracím se na zdejší fórum s prosbou o radu. Snažím se sehnat výfuk na 106 r.v. 1999, ale ze 3 typů, které jsem doposud pořídila mi nepasoval ani jeden. Výfuk se urval téměř hned za parohama, takže bych nejspíše potřebovala celý výfuk. Kupovala jsem v Elitu. Poradíte mi, jakým způsobem mám zjistit přesný typ výfuku, aby seděl jak má? 

 

A pak bych se chtěla zeptat, zda je 106 r.v. 99 - motor 1.0 reálné prodat nebo je lepší ji nechat sešrotovat?  Popřípadě na koho se obrátit atd. 

 

Předem děkuji za informaci a omlouvám se za neodborný dotaz. Bohužel jako holka se v těchto věcech nevyznám. 

 

Hezký den

 

Míša

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

trubka za parohami -1705 44  alternativ cislo MTS 01.19 690

stredovy diel- 17 06 29 alternativa Walker 19172

koncovy diel 1730 Y3

tesnenie trubky za parohami 1709 15

 spoj prvej trubky a stredovedo dielu montazny material 1798 76 alternativne cislo HJS 82 22 4625

objimka stredovej ku koncovej casti 1713 53 alternativne cislo HJS83 22 4278

 

 

silentblok stredovej casti 1755 66

silentblok zadnej casti 1755 40    potrebne 2 kusy

 

mas tu vsetko komplet 

 

podla tych cisel si dohladaj na nete alebo priamo v mototechni

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co si pamatuju svod od motoru k laufu -2500 na Ax...před 5ti lety ,když jsem ho klepl zespod na jedné off road...

 

řešil bych to přes vrakáč a radši povařil nutné a nahodil ,i na moje stojí kompletka výfuk ,.mimo hlavního svodu přes 12 tis kč.

i kdyby to byl tlumič noname ,potřebuje na tk unikat,jinak neprojde emisema a je na 3 tis jen to hvízdne.

Upraveno uživatelem myšut
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bez stredoveho dielu(katalizatora sa to da cenovo ten by som len poplatal ako pise mysut ten zbytok nebude strasny

alebo miesto katu dat trubku ktora sa predava a pasuje a stoji cca 400 kc ale zase bude problem na emisnej kontrole lebo pravdepodobne neprejdes 

 

ERNST 500 446 nahrada za ten stredovy diel  hola trubka natvarovana na tvoje auto

Upraveno uživatelem krtek 2
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...