Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Kolisanie otacok peugeot 407


slnecnik221

Recommended Posts

Zdravím mám peugeot407 2.0 100 kw rhr tip A má najazdených 164 000 reálne km. Mám problém kolíšU mi otáčky za studena od 900 - 800 keď ostanú na 800 už mi to nerobí ale iba za studena. PalivovA sústava je delphi. Menil som egr nedávno sme menili cidlo na rampe nova váha vzduchu trisky boli na repase A nič nepomáha stále to kolíše môže to robiť ako pises ten drv ventil ako sa mám K nemu dostať lebo čerpadlo mám hore na vacky A to cidlo je asi zo spodu dá sa K nemu nejako dostať A vymontovať ho Ďakujem za radu som už stoho zúfalí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Zdravím všechny )) 

 

mám takový problém u Peugeot 407 SW, který neumí nikdo v servisu vyřešit ... motor 1.6 Hdi - repasované turbo, vstřiky, nová spojka, neteče olej, šlape jako hodinky... ale! když jedu po městě, všechno je ok, na dálnici od 80 km/h a víc( nejvíce se to stává u 110km/h, občas zhasíná motor, musím se zastavit do konce a po 5 minutách nastartuju a jedu dál... ale častějí auto cuká, třeba jedu 60km/h všechno je ok, jedu 110km/h je to ok, klidně i 150km/h... ale pak nevím jak, nastane moment po delší jizdě, že hrozně začne cukat motor - takovej pocit že nestačí vzduch do motoru(kdybyste zabrdili a šlápli na plyn najednou)... nemáte někdo s tím zkušenosti? v servisu začínají básničky typu, to může bejt tohle a tohle a tohle a tohle... ale nemůžeme stoprocentně říct z čeho to je... takže prosím Vás, nemáte někdo s tím zkušenost? autodiagnostika nic nenachází... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Mne nakoniec tieklo cerpadlo dal som nove a prestalo kolisanie otacok a cukanie aj ked som zosliapol plyn tak dakedy sa mi stalo ze nezareagoval hned ale po chvily teraz ako som uz vymenil poslednu cast palivovej sustavy co v mojom pripade bolo uz iba cerpadlo je vsetko bez problemou ale skus drv ventil co je na cerpadle vybrat a vyfukat vzduchom mohlo by to pomoct 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za radu, to už jsem tu taky četl, moc tomu ale nevěřím protože v tom nemám pravidelnost a je divný že při akceleraci to nedělá což kdyby bylo palivovou soustavou tak by to asi dělalo porad. Dělá to jen někdy při pomalé jízdě na 3-4 kolem 1500 otáček rychlost 50-60. Ale zkusím to je vzadu za rozvody že?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten drv ventil sa nachadza na cerpadle ktore mas na vacke hore v pravo ked sa pozres. musis vybrat par veci aby si sa knemu dostal. lebo ten snimac je od spodu cerpadla a je prisrobovany dvoma srobmi torx ale velkost si nepamatam. das vonku baterku airbox drziak to tam je a to by mohlo stacit len je tam celkom zly pristup ale da sa to vybrat vonku 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ahoj, chtel bych se zeptat, v poslednich dvou tydnech resim toto situaci, pri mrazech a rannim startovani motor vzdy hned nabehne aby po 2, 3 vterinach zase vypnul, nakonec po par pokusech nastartuji a jedu, nepravidelne se mi uz 2 tydny stava ze v aute z niceho nic cukne, pri te prilezitosti se vzdy znovu rozsviti kontrolka abs, ktera jinak sviti normalne, budu menit, ale proste zazni vzdy vystraha jako po startu, jako by se motor na malou chvilku vypnul, a jednou pri cuknuti se stalo ze auto uplne ztratilo vykon, nereagovalo na plyn a postupne spadli otacky a motor se vypnul, po nastartovani opet ok a po cca 90 km zase prislo cukani. Muze byt nejaka spojitost v tom ze jsem projel pomerne velkou kaluzi, auto se hned potom vyplo aby se zase po par minutach dalo nastartovat, od te doby mi to dela to co to dela. Nema nekdo zkusenost, na dalnici je to nebezpecne. Dekuji moc za rady, pujdu do servisu ale nevite nekdo co by to mohlo byt...

Upraveno uživatelem treassure
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...