Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

My se také připojujeme k poděkování :) 

Z počátku jsem měla obavy, kam to jedeme, pročetla jsem si nějaké recenze na netu, které byly velmi negativní. Ale musim říct, že personál byl skvělý, místo příjemné, ubytování na tu jednu noc bylo OK, na více nocí bych volila asi dražší pokoj než turistickou třídu :D Jídlo vynikající, tolerantnost ke zvířatům parádní (protože ty naše dvě obludy co předvedly dneska dopoledne... škoda mluvit). Zkrátka a dobře, za nás skvělý na 100%, ačkoli jsme byli jen od soboty :)

 

Takže děkujeme :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já také přidám své díky za fajnový ofiko srázek :super Organizátoři se s tím poprali statečně a doufám, že už plánují někde poblíž něco dalšího ;)

Jinak fakturu za práh pošlu společně se Scratchem poštou :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak byl tam u cedule "Neparkujte, Pražáci si tu pak ničej prahy" zaparkovaný nějaký neidentifikovatelný modrý kombík, kterýmu jsem se musel při výjezdu vyhnout a ten náklad nám na světlé výšce taky moc nepřidal :(

Trochu jsme štrejchli, ale pro jistotu ten práh nechám vyměnit :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak taky děkujeme za fajn sraz, orientak se nám pravda trochu nepovedl - ale zase jsme toho z Orlických hor viděli dvakrát tolik, co ostatní posádky :D Jo a za mě dík těm, co si vzpomněli na moje narozky ! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak byl tam u cedule "Neparkujte, Pražáci si tu pak ničej prahy" zaparkovaný nějaký neidentifikovatelný modrý kombík, kterýmu jsem se musel při výjezdu vyhnout a ten náklad nám na světlé výšce taky moc nepřidal :(

Trochu jsme štrejchli, ale pro jistotu ten práh nechám vyměnit :aut

 

Já mu v práci vyčiním. Máš to fakt hodně vzatý? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, věděli že se tam nemá parkovat, aby se mohlo v pohodě vyjet. Já chtěl sice původně zastavit a vyslat závozníka pro majitele, ale pak jsem si řekl, že nebudu posera a jel jsem dál :D

Radime vyčiň :D Hele koukal jsem na to v rychlosti, když jsme vykládali věci u předsedy a nic zásadního jsem tam neviděl. Snad to bude OK ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...