Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Prý tam má být zákaz až do večera. Turecký kamion vezoucí pomeranče do Polska si tam tudy chtěl prý zkrátit cestu a do Polska přejet přes přechod Kamienczyk. Akorát ten je jen pro pěší. :D Jo a už tam stojí od včerejšího večera.

Upraveno uživatelem radim.1008
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak byl tam u cedule "Neparkujte, Pražáci si tu pak ničej prahy" zaparkovaný nějaký neidentifikovatelný modrý kombík, kterýmu jsem se musel při výjezdu vyhnout a ten náklad nám na světlé výšce taky moc nepřidal :(

Trochu jsme štrejchli, ale pro jistotu ten práh nechám vyměnit :aut

Jo přesně, přejižděl jsem tu bouli krokem a před tím ještě vystoupil a kouknul se na ní, přejel jsem ji v pohodě a ani si neškrtnul.

 

Jinak ten najemce chaty mi říkal když jsem přijel že tam to neparkovat je proto že se potom nejde v tom vjezdu dobře vytočit, a ten bambula Žambereckej to tam prostě zahodil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lokace i organizace srazu zvládnuta na 1*, personál,. jídlo i pitivo taky z mého pohledu v cajku - jediný smutek tedy byl z toho, že Pavel byl jediným účastníkem mladším 15ti let (pominu-li Goldinčin štěkající potěr) a tak byl "odsouzen" trávit několik hodin denně u tabletu (což překvapivě vadilo mnohem víc mě než jemu).

 

Každopádně Radimovi a celému organizačnímu teamu velký hlubokosklon

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já si taky rejpnu...  :D

Myslím si, že pořadatelé mohli mít zajištěné lepší počasí... ;) s Maruškou sme sluníčko viděly jen 4x..  :cool: no ale trochu si to vylepšili, když mi nechali 4. místo v orienťáku :super  a na pokoj mi dali ty hezký mladý svalnatý a bohatý kluky...  :D  :aut

Omlouvám se Verýskovi, že sem nekazila hromadnou fotku u chalupy - o to víc sem se pak snažila na kruháči..  :D

Pokud by ste někdo ještě viděl pana kouzelníka, prosila bych vrátit tu naftu do nádrže.. Všimla sem si toho až v Praze.., ale půlka mi zkrátka chybí.. :myslim  EVIDENTNĚ FAKT PROFÍK..  :potlesk  :potlesk  :potlesk

Jucke-box, jídlo, ubytování, obsluha, spanilka, společnost, pařezy.. prostředí a tak všechno - naprosto v pohodě..  :) jen ty podlahy... :D

 

Díky a těším se na další...  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak za Blansko děkují HOTMEN, PEAVEY A KOBRA.

Co se týče parkování, s 205 tkou asi žádný problém.

Bludný kořen u vjezdu jsme přejeli celkem 4 x .

Ubytování super - 6 sti místný pokoj rozdelený na 3 místnosti po 2 lůžkách. Povlečení satén. Sprcha. Žádnej problém

Pivo BERNARD - SUPER - Tomáš za pultem ještě lepší jak BERNARD.

Paní TOMÁŠOVÁ taky bezva , velký pozdrava dík do kucyhně za nadstandartní přístup, což js dnes už vzádnost.

Rádio od Sytiče bezva. Příště bych zopakoval.

Dík u za orienťák.

 

Blanenšťáci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Také i já se s Kubou přidáváme a ještě jednou děkujeme za skvělej srázek,jak už mimochodem u Radima se Zůzou začíná být samozřejmostí  :super

Děkujeme za prvotřídní organizaci,ubytko,jídlo (mňam),obsluha,orienťák...... no prostě  :super  :super  :super

Cestou domů jsme se ještě s Kouďákem,Martinou,Tomem(Speedy306),Sněhurkou a Kubou zastavili v Králíkách ve Vojenském muzeu a v Dolní Moravě,ale na Stezku v oblacích jsme nešli kvůli počasí,ale dobře jsme poobědvali a vyrazili k domovům  :papa

post-27765-0-50519200-1456084684_thumb.j

post-27765-0-27733000-1456084703_thumb.j

post-27765-0-94388300-1456084846_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No když už jsme v tom děkování, tak bych se taky chtěla přidat :)

Nejdřív bych chtěla poděkovat členům vedení, kteří oslovili mou drahou polovičku s návrhem zorganizovat zimní klouzání u nás v Orlických horách. Konečně sraz, ze kterého jsme se domů vrátili za půl hodiny :D

Pak bych samozřejmě chtěla poděkovat všem účastníkům, kteří se za námi doklouzali a vyšplhali až k Orlické chatě :super

Velké dík také patří manželům Linhartovým, paní za vynikající kuchařské umění a Tomášovi za jeho super přístup ke všem bez rozdílu, hezky si nás všechny umravnil  :D

A největší díky patří Radimovi, že se nezalekl návrhu a pustil se do organizace víkendového srazu. Za mě můžu říct, že všechno zvládnul na jedničku, se vším si poradil a dokonce to i nervově vydržel se svojí profesionální asistentkou :D

 

Moc ráda jsem vás všechny viděla a už teď se těším na další sraz s "bláznama ve stejnokroji" :D  :D  :D  :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já také ještě jednou poděkuji. Nejdříve vám všem kteří jste dorazili a vytvořili tak skvělou atmosféru srazu, protože bez vás všech by sraz nebyl srazem. A také bych chtěl veřejně poděkovat své asistence za její trpělivost nad všemi těmi papíry. :D

Takže ještě jednou díky, jsem rád, že se klouzání podle ohlasů líbilo a těším se zase příště. ;):papa

PS: Jo a taky díky přírodě za ten sníh. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...