Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jedu na tři válce


Bobišek

Recommended Posts

Zdravím klubáci, potřeboval bych radu. Už nějakou dobu se mi děje to, že jedu, normálně řadím, mám tam třeba 50km/h, pak odřadím do neutrálu a otáčky spadnou na 500-600 ot./min. Jediný co mi na to zatím pomáhá je, že ,,klepnu do plynového pedálu, a on se pak chytí, a drží si tečh 900 ot./min. Děje se to delší dobu a pokaždé když nastane takováhle situace, ale už mě z toho m*dá :grr . Dokážete mi někdo říct nebo poradit čím by to mohlo být ?  :) Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Jediný co mi na to zatím pomáhá je, že ,,klepnu do plynového pedálu, a on se pak chytí, a drží si tečh 900 ot./min

No mrkni jak volně ti chodí plynový pedál - vyhákni si lanko od krokového motorku a uvidíš jestli se to bude v pohodě vracet. A druhá důležitá věc je nemít to lanko našponované - je tam na to sponka a vroubkovaná průchodka, kterou se to nastavuje. V krokáči (bosch systém) je spínač volnoběhu a pokud to lanko nebude volné, může se stát že se ti nesepne spínač a ŘJ neví, že máš nohu z plynu - nereguluje otáčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...