Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nový člen - jak se Vám líbí


Leggatstreetcars

Recommended Posts

...tohle auto jsem videl kdyz bylo u legalu na prodej. gutmann je fakt nejlepsi na podvozky, vyfuky a motory. me vyhrady jsou u tohoto auta k designu. gutmann mel i lepsi plastiky, hlavne siroky a celistvejsi kit. tohle mi pripada jako kdyz byl citroen saxo kitcar a peugeot 106 maxi. stejna kastle, ale citron prilepil blatniky a peugeot to roztahl cele a na me to pusobi kompaktnejsim dojmem. jako kdyz to tam patri od jakziva. ale design je ciste osobni vec a tak nelze zobecnovat, vzdy je to otazka vkusu a subjektivniho nazoru na vec. 205ky mam rad a ty poladene obzvlast! bohuzel by se do nich mel standardne montovat (vzhledem ke stari a konstrukci karoserie) ochranny ram. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: michal 206

...tohle auto jsem videl kdyz bylo u legalu na prodej. gutmann je fakt nejlepsi na podvozky, vyfuky a motory. me vyhrady jsou u tohoto auta k designu. gutmann mel i lepsi plastiky, hlavne siroky a celistvejsi kit. tohle mi pripada jako kdyz byl citroen saxo kitcar a peugeot 106 maxi. stejna kastle, ale citron prilepil blatniky a peugeot to roztahl cele a na me to pusobi kompaktnejsim dojmem. jako kdyz to tam patri od jakziva. ale design je ciste osobni vec a tak nelze zobecnovat, vzdy je to otazka vkusu a subjektivniho nazoru na vec. 205ky mam rad a ty poladene obzvlast! bohuzel by se do nich mel standardne montovat (vzhledem ke stari a konstrukci karoserie) ochranny ram. :papa

S tím ochranným rámem bych taky souhlasil.

Jinak afto je to vážně pěkný a na první pohled by člověk ani neřekl, že je to takovej nadupanej drak.:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono u těch horších výbav to bylo jedno jestli je to starej model,nebo novej,palubky byli jiný,ale budíky byli stejný...mluvím o modelech neGTi!Prostě třeba v junioroj jak máš hodiny,tak místo toho byli otáčkoměry,měli to XTčka a nějaký cabria co neměli palubku jako v GTi...klidně koupím celý budíky když tam bude ten otáčkoměr....z GTička nechci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...