Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

snímač hladiny chlad.kap.


Guest pikec

Recommended Posts

Zdravim!Prosím o radu jak funguje snímač hladiny chladící kapaliny u 405 srdt 1,8.Při zapnutém klíčku nic.Po odsátí kap. pod snímač a zapnutém klíčku nic.Dá se nějak opravit ten snímač?A copak stojí?Minulý majitel tvrdil, že při poklesu se mu za jízdy rosvítila kontrolka.Ta má šlapat i při první poloze klíčku né.Já to po odsátí za chodu motoru nezkoušel.Díky za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, jak to funguje, každopádně vím, že to ukazuje až po nastartování motoru. Aspoň u mý 309 GRD to tak je. Snímač vyzkoušíš jednoduše: prostě ho nech připojenej a vytáhni ho ven (ten snímač;)). Nastartuj a po chvilce se ti rozsvítí. Pokud ne, pak je blbá žárovka, nebo stačí dráty od toho snímače otřít a už to chodí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim!Tak dnes jsem ten spínač totálně rozdělal!Je to tam samej odpor nebo co,plošák,šváb no skoro jak počítač.Po mém zásahu žádná změna a je z toho už jen zátka!!!Nemá někdo funkční???Má to šlapat podle mého takto: 1.poloha klíčku svítí,poloha žhavení a nahozený motor zhasne.V případě že není chlad.kap. svítí pořád kontrolka.Je to tak?Když na zástrčce jsem propojil 1-2 tak to svítilo na přístrojovce jen v poloze klíčku 1.Po propojení 2-3 to svítilo jen při žhavení a běhu motoru.:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar. Ja som tento víkend nad tým maturoval. Mám vadný snímač hladiny. Tak som to rozobral \"už aj tak som to nemohol viac pokazi?\" a je tam jeden \"šváb\" kopec odporov dve zenerky a výkonový tranzistor BD679. A ten bol zrovna v čudu. Dá sa to opravi?, mne to na stole beží. Uvidím ako to bude fungova?. Medzi zemou a stredným konektorom bol odpor 13K +-, ak si navlhčil konce snímaču, tak sa to zmenilo na nekonečno. Kto má chu? môže sa do toho pus?i?.\"Neni čo pokazi?.\" Ak chceš skusi? žiarovku v prístrojovke opri stredný vodič o kostru. Musí sa rozsvie?i?.

Dík vsetkým kto mi doteraz pomohli, ani o tom nevedeli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim!Radku V.škoda dnes jsem ho koupil za flašku Ferneta.Tak ho schovej pro někoho!Přesto díky.Ten(asi) funkční šlape takto :Když není chlad.kap. tak v poloze žhavení se rosvítí,ale až když zhasne kontrolka žhavení!Po nastartování svítí stále!Když je chlad.kap. tak se kontrolka vůbec nerosvítí!Ale měla by se rosvítit v poloze 1 klíčku ,aby byla kontrola,že je funkční žárovka.Mám pravdu nebo né!!!Že by byl taky špatnej???Igore.sk dej vědět jak jsi dopadl.Dík!:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar.už som to sprevádzkoval. Klúčik v polohe 1 nemá štavu. V polohe 2 to napájanie má, ale kontrolka nesvieti nikdy.Až keď klesne hladina sa rozsvieti kontrolka. /keď som to namontoval tak to svietilo, dolial som vodu a zhasla. Páni, mám ho od decembra/prosinec/ ale vo velkej miere sa tam podpísala \"ľudová tvorba\". Nemusí to by? všetko pravda ako to funguje. Som rád že som to takto sprevádzkoval:)

Čau Igor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...