Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapojení alarmu a D.O. na centrál Peugeot 406 2,1TD r.v.98


peug406

Recommended Posts

jasně že existuje ;-)

 

str12 je se superblokádou (umí dotáhnout otevřený okna a zablokovat zámek dveří tak, že nejde po uzamčení otevřít zevnitř vozu)

str13 je obyčejný centrál

Oki děkuji hned to odzkousím... jen si myslím, že neco bude špatně .. proč motorky vrčí ale nezamykají...? vrčí jakoby jeli naprázdno...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyběhaný zámek, nezbývá než na vraku sehnat jiný. Bohužel se toto děje. Samotného mě to potkalo a tenkrát mechanika zámku spolujezdce u Devilse za 4 kilka

Až ho budeš shánět, nezapomeň, že existují dva typy! jeden obyčejný a jeden se superblokádou. Nejsou vzájemně kompaktibilní!!! Jestli máš na origo klíči dva čudlíky, jeden velký a druhý malý, mělo by mít auto superblokádu a tudíž o dost dražší a blběji sehnatelné zámky!!

Upraveno uživatelem punkac
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyběhaný zámek, nezbývá než na vraku sehnat jiný. Bohužel se toto děje. Samotného mě to potkalo a tenkrát mechanika zámku spolujezdce u Devilse za 4 kilka

Až ho budeš shánět, nezapomeň, že existují dva typy! jeden obyčejný a jeden se superblokádou. Nejsou vzájemně kompaktibilní!!! Jestli máš na origo klíči dva čudlíky, jeden velký a druhý malý, mělo by mít auto superblokádu a tudíž o dost dražší a blběji sehnatelné zámky!!

jj děkuji za radu, zkusim se poptat na tom vrak.., ale ze ty zámky odešli v jedné chvilce... zkrátka zamkl jsem auto a odesel se projit s kocárkem, když jsem prisel cca po hodine k autu, zámky potichu neustále v jednom kuse vrčeli..řekl bych ve všech dveřích a tiše houkal alarm... na D.O. alarmu jsem stiskl tlačítko a zámky i alarm přestali vrčet - houkat,,, autobaterie byla úplně prázdna - odešla ...(vyhodil jsem ji)... když jsem dal novou autobaterii již při stisku D.O. již zámky jen zavrčeli... najednou se chytli dveře u spolujezdce a za řidičem a normálně zamykali ,,, odpoledne začal zamykat i zadní páté dveře... v tuto chvíli zamykají jen ty páté dveře ...ostatní jen zavrčí... u řidiče ani nevrčí ale když jsem rozebral dveře a chytím do ruky ten konektor co jde k zámku tak je cítit že vněm cvakne ... neco se děje ..jakoby se snažil zamknout..ale nevrčí ani nezamyká..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele ten motorek funguje následovně, připojíš na vodiče 620 a 621 dle schématu -/+ otevře a pak na ty samý vodiče +/- zavře (nebo vobráceně), každopádně to bude vidět na mechanice zámku.... (dveře půjdou otevřít nebo ne :D)

Takže si k jednotce centrálu přiveď - a 12v+ a na koncích měj nějaký hroty a na vteřinu propíchni výše zmíněné kabely. Když auto bude zamykat odemykat, je v háji jednotka, když ne jsou v háji motorky respektive celé zámky

tohle platí pro obyčejný centrál ne superblokádu!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ANO ANO 620 a 621 to jsou oni!! ;)

Tak jsem proměřil napětí na daných vodičích, při stlačení dálkového ovladače se mi na chvíli objeví 12V.. zámky zaječí ale nezamknou.. má někdo zkušenosti s demontáží samotných zámků - motorků .. připadá mi to jako kdyby šel motorek naprázdno.. něco jako oholené ozubené kolečko , takhle podobně to zavrčí - ječí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám... trochu ježek v kleci ale vyndáš to, hlavně si nic neulámej ;) nicméně až je vyndáš, nic s nima stejně nevymyslíš, musíš dát jiný... údajně to jde rozebrat a třeba vyměnit mikrospínače (nejspíš jinej problém než u tebe), ale podle mě to jde jedině rozříznout a pak něčim slepit. Poradil jsem si už s hodně věcma, ale na tohle jsem se z vysoka **** ... Jestli máš starej model mám doma starý zámky z mojeho ale ty blbli taky - vždycky když si chtěl zamknout tak se zamklo a zase odemklo (údajně právě vadný mikrospínač). Jestli chceš tak ti je třeba za 200 dám všechny (zadní možná budou úplně v pohodě)... Mě jsou k ničemu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peug406: Ještě zareaguji na tvůj příspěvek o tom, jak jsi se šel projít s prckem v kočárku a po návratu zámky jen vrčely. Asi to bude mít na svědomí dorobený alarm, který neposlal jen impulz ale pral 12V do motorků pořád a oni se trhly. Alarm tedy z auta vyhoď, 406 se stejně nekrade ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peug406: Ještě zareaguji na tvůj příspěvek o tom, jak jsi se šel projít s prckem v kočárku a po návratu zámky jen vrčely. Asi to bude mít na svědomí dorobený alarm, který neposlal jen impulz ale pral 12V do motorků pořád a oni se trhly. Alarm tedy z auta vyhoď, 406 se stejně nekrade ;-)

jj to je mozne ... tedka uz dava jen pulzy... ono vyhodit ho bude problem, odešla mi elektronika co byla v klicku... takze mi nesli na dálku otevirat dvere, a jiz sem to koupil tak, že nefungoval ani jeden kliček v zamku.. jo po 20 minutach zkouseni se obcas povedlo zamek klickem otevrit ale jiank se stale protaceli...:-( ... tak jsem ten alarm za 700 s dálkou dal kvuli otevíraní... coz mi perfektne fungovalo nez mi odesla ta baterie...

jinak asi opravdu odeslo neco v tech zamkach...jako by bli strene a protaceji se ,,,kvili..Zitra se jdu poptam ke znamemu , pr ma na zahrade 406 ,,, tak uvidim ak bude moc vybrakovana¨..

Upraveno uživatelem peug406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...