Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zapojení alarmu a D.O. na centrál Peugeot 406 2,1TD r.v.98


peug406

Recommended Posts

Myslím že MINUS signál z DO na dráty vycházející z motorku ve dveřích ;) já zapojoval teda u krabičky centrálu... je to tu popsané několikrát... Pokud bys nemohl najít napiš já ti vyfotím přesně ty dva kam to máš zapojit...

Upraveno uživatelem jaxvine
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím že MINUS signál z DO na dráty vycházející z motorku ve dveřích ;) já zapojoval teda u krabičky centrálu... je to tu popsané několikrát... Pokud bys nemohl najít napiš já ti vyfotím přesně ty dva kam to máš zapojit...

Děkuju za radu, mohu tedy požádat o foto... ja tedy pro upřesnění problému, před časem jsem koupil ten alarm a dle rady tady na foru jsem ho zapojil... asi pred 4 roky.Nedávno mi odešla baterka v autě - když jsem přišel k autu, alarm potichu houkal a bylo slyšet jak vrčej zámky ve dveřích... když jsem koupil novou autobaterii a zapojil , alarm ok ale když jsem zmáčkl na kličence odemknutí nebo zamknutí - tak zámky zavrčeli(asi u 2 dveří se uzankli) u ostatních jen zakvílel zámek(motorek) ale dveře se neuzamkli...někdy se uzamykali dveje dveře ,nekdy jen jedny...a takhle to mám dodnes,,, tedka mi zamyka jen spolujezdec a zadní dveře -kombik.. tak mě napadlo, že odpojím dálku ...alarm od centrálu a zkusím zda se zámky srovnají...tak předem děkuji za radu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 99 procent máš v háji motorky na dveřích... Dělalo mi taky, nejdřív sem odpojil zadní dveře, ale blblo to dál u spolujezdce, tak jsem odpojil centrál úplně. Nakonec sem o vánocích vyměnil všechny motorky + dodělal DO a je po problémech :) Mohou to být taky přelámané dráty ve dveřích (v průchodkách mezi dveřma a sloupkem), ale pochybuju že by to bylo alarmem (DO), ten je většinou zapojen jen na jedny dveře, a ten signál pak pak odemyká/zamyká všechny najednou... Jestli ti potichu houkal alarm a vrčeli zámky, (to neni normální) tak se ti dost možná ty motorky spálili...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na 99 procent máš v háji motorky na dveřích... Dělalo mi taky, nejdřív sem odpojil zadní dveře, ale blblo to dál u spolujezdce, tak jsem odpojil centrál úplně. Nakonec sem o vánocích vyměnil všechny motorky + dodělal DO a je po problémech :) Mohou to být taky přelámané dráty ve dveřích (v průchodkách mezi dveřma a sloupkem), ale pochybuju že by to bylo alarmem (DO), ten je většinou zapojen jen na jedny dveře, a ten signál pak pak odemyká/zamyká všechny najednou... Jestli ti potichu houkal alarm a vrčeli zámky, (to neni normální) tak se ti dost možná ty motorky spálili...

je to možné.. ale tedka ty motorky když nezamykaj vrčej dost nahlas... a občas se stane že se chytne a misto zavrčení prostě zamkmou ,,, jen u tech dvou  dveří ..ostatní jen nahlas zavrčej...tak předpokládám, že matorky spálené nebudou..doufam...

Upraveno uživatelem peug406
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokročil jsi nějak??? Ono když mi to nezamykalo tak to nahlas zavrčelo a vlastně to zamklo a hned zase odemklo... Tvrdil mi autoelektrikář že jsou to vadné mikro spínače v těch motorkách a že se to dá i vyměnit když ten motorek rozebereš a ten mikrospínač koupíš někde v elektroamatérovi. No zkoušel jsem ho jednou rozebrat a ani boha! Tak jsem sehnal jiný a ty DÍKY BOHU fungujou na 100%. Byl jsem 4 roky bez centrálu :D a stálo mě to nový zámky ve dveřích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokročil jsi nějak??? Ono když mi to nezamykalo tak to nahlas zavrčelo a vlastně to zamklo a hned zase odemklo... Tvrdil mi autoelektrikář že jsou to vadné mikro spínače v těch motorkách a že se to dá i vyměnit když ten motorek rozebereš a ten mikrospínač koupíš někde v elektroamatérovi. No zkoušel jsem ho jednou rozebrat a ani boha! Tak jsem sehnal jiný a ty DÍKY BOHU fungujou na 100%. Byl jsem 4 roky bez centrálu :D a stálo mě to nový zámky ve dveřích...

Zatím sem nikam moc nepokracil.. zasekl jsem se na te řídící jednotce ...  po té upravě před lety když jsem připojoval ovládání centrálu na tu jednotku, tak jsem zapoměl jak sem to přepojoval a nějak se mi to nedaří dát zpět... nejsem si jistý na kterou jednotku sem to připojoval... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taková menší v pravo nahoře za kastlíkem (pod kastlíkem). Sakra teď sem měl v ruce ten papír kde jsem měl napsaný čísla drátů :/ hele ale někde to tu je já to našel tady na foru. Odešel mi telefon - nemám foťák, tak  ti moc nepomůžu teď. No budu brzy fotit nějaký díly do inzerce, tak na to kouknu a vyfotim, ale nezaručim kdy to bude, snad o víkendu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

měl jsem tuhle 406 s touhle výbavou, a odešel mi motorek u spolujezdce.... Vrčel dost nahlas a stejně byl v háji

jj taková šedá asi 8 vstupu(hrubý odhad, zítra vyfotím) a myslím že jsem z konektoru vyndal ty dva draty (asi zamykaní - odemykaní ) jsou vedle sebe v tom kenektoru..( takže tedka mam v konektoru 2 volné pozice) .. takhle mě to napadá ,když vidím ten konektor ale zda to je ono nebo ne tak to nevím, už si to vážně nevybavuji..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

jj taková šedá asi 8 vstupu(hrubý odhad, zítra vyfotím) a myslím že jsem z konektoru vyndal ty dva draty (asi zamykaní - odemykaní ) jsou vedle sebe v tom kenektoru..( takže tedka mam v konektoru 2 volné pozice) .. takhle mě to napadá ,když vidím ten konektor ale zda to je ono nebo ne tak to nevím, už si to vážně nevybavuji..

Tak jsem se pokoušel vlozit foto té jednotky centrálu a nějak se mi nedaří vložit fotografii, poradite mi nekdo jak to udelám?děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se pokoušel vlozit foto té jednotky centrálu a nějak se mi nedaří vložit fotografii, poradite mi nekdo jak to udelám?děkuji

 

Tak jsem se pokoušel vlozit foto té jednotky centrálu a nějak se mi nedaří vložit fotografii, poradite mi nekdo jak to udelám?děkuji

post-45477-0-63049200-1458112271_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo tohle je jednotka centrálního zamykání

A existuje nejaké schema ... nevím jak to bylo zapojene..myslím že jsem odpojoval 2 draty ktere jsem zapojil na ten alarm... tedka nevím kam která kablík patří,,, již si to nepamatuju, je to asi 5 let..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...