Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Automatická světla, dešťový senzor


bavorachzech

Recommended Posts

Moje 607 má zřejmě systém automatického rozsvěcení světel v šeru. Proto se mi stává, že to kolikrát nechám na automat a přes den to svítí leda v tunelu. Dá se systém nastavit tak, aby svítil automaticky po nastartování?

 

Podobný problém mám s automatickými stěrači - přijdou mi moc citlivé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou dvě rozdílné funkce. Jedno je denní svícení, které je snad možné aktivovat přes řídící jednotku pokud není zapnuté a druhé je automatické zapnutí světel při poklesu světla venku, tedy i v tunelech a za šera. Páčka musí pak být v poloze auto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zavisi aky rocnik mas, na starych 607 sa denne svietenie neda aktivovat. Tam len manualne dorobit

co sa tyka dazdoveho senzoru, tak mne odkedy mam senzor nefukcny (menilo sa par krat sklo a vzdy sa prelepil, az uz nejak dosluzil, resp. potrebuje dolepit) tak som spokojnejsi manualne nastavenie rychlosti stierania mi vyhovuje, zvycajne automatika bola na moj vkus prirychla. Tam by som ti odporucal senzor odstavit, mozno ti to bude vyhohovat ako mne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém dešťového senzoru se dá částečně vyřešit výměnou stíracích lišt. Staré a ztvrdlé lišty zanechávají na skle kapičky vody a senzor to pak vyhodnocuje jako trvalý déšť. U předfaceliftové 607 mi výměna pomohla do té míry, že se automatické stěrače konečně dají používat :) U faceliftu je již jiný senzor a tam jsem problém zatím nezaznamenal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiez si myslim kadeco o talianoch,a mozno to je jedine co dobre fungovalo.

Vseobecne si myslim ze cim starsie a jednoduchsie auto,tym lepsie.po roku 2000,

To uz vsetko ide dolu vodou,cena stupa,vsade sama elektronika,bez diagnostiky uz skoro nic neurobis,a auto ma sluzit tebe,nie ty jemu a len ho tahat do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Moje 607 má zřejmě systém automatického rozsvěcení světel v šeru. Proto se mi stává, že to kolikrát nechám na automat a přes den to svítí leda v tunelu. Dá se systém nastavit tak, aby svítil automaticky po nastartování?

 

Podobný problém mám s automatickými stěrači - přijdou mi moc citlivé.

Zdravim, Ja som to vyriesil jednoducho ... Prelepil som senzor na celnom skle, nad spatným zrkadlom, tmavou karbonovou paskou o velkosti cca 5x5cm a je to :) Automaticke svietenie mam stale aj za svetla aj za tmy. Po vypnuti motora sa same vypnu ako je to bezne pri druhych autach. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...