Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

407 Coupe co to je?


Knedlo

Recommended Posts

Ja patrím taktiež k tým, čo sa im to ulomilo :-) Vôbec to nerieš, odlomilo sa to od toho konektora, kde máš vopchaný ten biely káblik a jediný dôsledok je, že ti to nezahlási opotrebované brzdové dosky. Keď sa v tom nevyznáš, tak si zapamätaj, že od dnes o takých 50.000km máš niekomu, kto je len trošku zbehlý, povedať aby sa pozrel, či máš už opotrebované aj tieto dosky :-)

 

Prema, to sú tvoje brzdy na tom obrázku? Zimmermann? Nestáva sa ti teraz, keď je vlhko a mrazivo, že pri prvom zabrzdení sú brzdy totálne bez účinku? Mám ich krátko, ale keď je sychravé a chladné počasie a ráno idem autom, tak pri prvom zabrzdení, auto takmer vôbec nespomaľuje, no akonáhle spraví pribrzdené koleso pár obrátok, už účinok nastupuje. Akoby sa mi na povrchu vytvorila nejaká námraza, alebo tak ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano moje a ne nestává ..... ale stávalo pokud sem tam měl ne úplně seriové destičky ale trochu do "sportu" .... to sem u prvního kruháče brzdil i očima..... sem měl oči jak Radek Hurvaj"S" :D

 

PS: Já ti dám že to S tam nejde

Upraveno uživatelem Přema
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky to mam fiknute a nic to nehlásí jezdime dal .. Jen zaizolovat by to chtělo, no. Veci typu signalizace opotřebení brzdovych destiček patří k elektrojebkam bez kterých se obejdu - minimálně 2x ročně mam při prezouvani kol moznost stav brzd odkontrolovat zblízka a naživo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za 5-10min. na jednu stranu zas tolik času není ...... pájka, smrštovačka, cín ..... dobře očistit zaoxidovanou "měď" na kabelech ať to jde pájet a hotovo..... v případě nutnosti poškodit konektor ( bo to s 99% uhnije přímo v něm ) tak ještě oblíbenou Pe.trovu tavnou pistoli :D  a nebo sklenářský tmel a je to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jsou destičky.. taky se mi jednou stalo, že po výměně najednou začaly pískat hlásiče opotřebení.. dodnes je mi to záhadou.. svádím to na vodu, která spojila kontakty.. jinak si to nedovedu vysvětlit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...