Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pro Bohouše205 GTI a další


Tazman

Recommended Posts

Původně zaslal: Holly

Fuj, hnus jeden zelenej, co to je, golfožot? A ten žlutej bastl, no škoda mluvit...

Mimochodem, mezi smajlíkama mi už dlouuuuho chybí jeden s palcem dolů. Vám ne?

Děkuji, už jsem si myslel, že tomu nějak nerozumím - je vidět, že aspoň někomu to tu myslí podobně jako mě -

PRYČ S TUZINGEM, TUNINGEM A VEŠKEREJMA SPLÁCANINAMA, KTERÝ I SLUŠNÝMU AUTU (což asi nebyl případ těchhle paštik) TAKHLE VIDITELNĚ DOKÁŽOU UBLÍŽIT!!!!!!!!!

Smajlík s palcem dolů mi taky často chybí, co s tím provést???????

[upravil dne 9-12-05 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Holly

Fuj, hnus jeden zelenej, co to je, golfožot? A ten žlutej bastl, no škoda mluvit...

Mimochodem, mezi smajlíkama mi už dlouuuuho chybí jeden s palcem dolů. Vám ne?

Děkuji, už jsem si myslel, že tomu nějak nerozumím - je vidět, že aspoň někomu to tu myslí podobně jako mě -

PRYČ S TUZINGEM, TUNINGEM A VEŠKEREJMA SPLÁCANINAMA, KTERÝ I SLUŠNÝMU AUTU (což asi nebyl případ těchhle paštik) TAKHLE VIDITELNĚ DOKÁŽOU UBLÍŽIT!!!!!!!!!

Smajlík s palcem dolů mi taky často chybí, co s tím provést???????

Mě se toto provedení taky nelíbí :bojim

A stejně tak bych někdy uvítal smajlíka s palcem dolů, nebo nějakýho podobnýho. Ve spoustě případů mi taky chyběl. Pokud by se nekomu něco nelíbilo, mohl by tam být k dispozici třeba smajlik187.gif a pokud by byl vyloženě naštvanej, tak třeba

smajlik139.gifPokud by ale někdo někoho rozesmál, tak třeba smajlik144.gif aspoustu dalších. :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě k tomu zelenýmu: svoje jsem koupil se stejným křídlem vzadu. Už jsem ho chtěl sundat, ale pak jsem se na to vykašlal, protože bych musel kitovat dveře a lakovat. Když ale vidím podobný kousky na jiných autech, tak už se za to začínám stydět a už jsem se rozhodl, že na jaře půjde dolů, i kdybych měl přelakovat celý zadní dveře. To je zajímyvý, že já jdu přesně opačnou cestou, většinu blbostí z toho sundavám a měním za originál. A jěště jedna věc: nevysvětlil by mi, prosím, někdo, k čemu jsou kroužky na kapotě a proč je dobré mít tažné oko stabilně vystrčené 10 cm před autem? To je nějaká nová ochrana chodců?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holly:roll ty jsi úplně nechápavej: kroužky jsou jen decentně udělané špunty do děr, kam se při oficiálních návštěvách strkaj státní vlaječky a to tažný oko - jak píšeš :roll - není žádný tažný oko, ale prachvobyčejnej držák na flašku s vodou pro policajta, kterej při těch oficiálních akcích běhá před autem a rozhání davy, aby se dalo project......:cool:;):aut:aut:aut:aut

[upravil dne 10/12/05 Netopýrka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...