Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pro Bohouše205 GTI a další


Tazman

Recommended Posts

Ta žlutá je s prominutím hrozná!Nikdy bych jiný světla na 205ku nedal,možná ty co sou na hlavní straně,ty sou pěkný,ale tohle je prostě bez vkusu,stačí když se kouknu na ty prahy:bojim nehledě na to jak vypadá ten zadek s obyčejným nárazníkem,když se ani nesnažil tam dát z GTi a zadek jak když nakopne kozu do zadku!K zelenýmu,rozebrat a udělat znova,na fotce vypadá že je kvalitně z pracovanej,ale opak je pravda.Lva z masky bych neodstranil,nádech na střeše nechápu,kulatý světla a dole hranatý přídavný...:xvul křídla taky nechápu,zrdcátka má 205ka krásný,tak proč tohle v čem není nic vidět?jako kit by nebyl špatnej,když už tam je,ale chtělo byto jiný zpracování,přiblížit to víc originálu...no moc kritizuju a sám sem nic nedikázal:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Holly já se ti ani nedivím,kolikrát si taky říkám že se někdo nestydí s tím jezdit s takovejma věcma,taky sem měl takový období,že sem skoušel jinej spojler,ale byli to teda z GTička,ale jen měl zvětšenej vstup vzduchu k chladiči a mělo to vypadat jako novější peugeoti,měl sem to tam den a říkal sem si že toi bude fakt pro ostudu,tak sem to sundal a už tohle nevymejšlím..no viz.moje auto:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Holly

...Nejlepší je hned ta druhá fotka, kde je nejlíp vidět, kam se to auto nejvíc hodí - tak max. na pole.

ted uz rozumim, proc jsou prahy do obraceneho V a kola vypadaji jako u traktoru... to slouzi ke zvyseni svetle vysky pro prekonavani brazd? :D

ad hak - to je pouze dusledek posledniho odtahu, kdy se pohnul nosnik trosku dopredu... :)

oka na kapote slouzi pravdepodobne k uvazovani dvou volu, v pripade ze je nutne auto odtahnout z pole a je k dispozici pouze ziva sila... to vysvetluje i pritomnost megafonu na strese, kterym se vysilaji pokyny k tahounum vpredu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já taky nejsem zastáncem takovéhleho tuningu, ale když je to decentně a vkusně udělané tak je to pěkný,ale já osobně abych cpal pěníze do nárazníků a pod tak bych radši investoval do jiných věcí tlumič, brzdy a pod, aby jízda byla :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: mart

Já taky nejsem zastáncem takovéhleho tuningu, ale když je to decentně a vkusně udělané tak je to pěkný,ale já osobně abych cpal pěníze do nárazníků a pod tak bych radši investoval do jiných věcí tlumič, brzdy a pod, aby jízda byla :super

Tak tak. Když tunig, tak motor, výfuk, podvozek atd... a vzhled jen decentně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Minimalne se ta autorova \"moucha\" podepsala na zlute kapote :super ale jak ji ziskal.. to uz netusim.. :myslim:aut

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: AKCZ

Myslim ze autor toho zluteho mel pri vyrobe docela slusnou \"MOUCHU\" Smile01.gif

no jak se ziska \"opice\", to vim, ale rekni mi jak se ziska takova \"moucha\"? po redbulu? nebo nejakym koureni? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeho nazor vidime.. nas nazor si muze precist ;)

Původně zaslal: Jepík

Já si teda myslím že každý má svůj vkus a tomu kdo si to takhle předělal se to líbí-proč by to asi dělal.Odsuzovat něco co se mě zrovna nelíbí mě případá nefér.To? můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jepík

Já si teda myslím že každý má svůj vkus a tomu kdo si to takhle předělal se to líbí-proč by to asi dělal.Odsuzovat něco co se mě zrovna nelíbí mě případá nefér.To? můj názor.

sorry kámo, ale existuje neco jako vkus a zdravy rozum a tomu idiotovi co prebastlil nebohou 205tku na tu zlutou obludu zjevne chybi jedno i druhe. nekteri lidi by si opravdu zaslouzili zprelamat ruce, aby nemohli nic zkazit. a jak koukam na odkaz co hodil Holly, tak tenhle idiot by si zaslouzil zprelamat i nohy pac s tim svym vytvorem vjel na nake vyklicene pole :mad::mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jepík

Já si teda myslím že každý má svůj vkus a tomu kdo si to takhle předělal se to líbí-proč by to asi dělal.Odsuzovat něco co se mě zrovna nelíbí mě případá nefér.To? můj názor.

at si kazdy predelava auto k obrazu svemu, kdyz se mu to tak libi... jsou to jeho penize a dokud to ostatni neohrozuje, je to jeho problem. Na druhou stranu ja muzu mit taky svuj nazor na vysledek jeho prace, a v techto pripadech se me jednoznacne nelibi - preplacane a nevkusne. Ale je to jeho vkus...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Jepík

Já si teda myslím že každý má svůj vkus a tomu kdo si to takhle předělal se to líbí-proč by to asi dělal.Odsuzovat něco co se mě zrovna nelíbí mě případá nefér.To? můj názor.

at si kazdy predelava auto k obrazu svemu, kdyz se mu to tak libi... jsou to jeho penize a dokud to ostatni neohrozuje, je to jeho problem. Na druhou stranu ja muzu mit taky svuj nazor na vysledek jeho prace, a v techto pripadech se me jednoznacne nelibi - preplacane a nevkusne. Ale je to jeho vkus...

Tady souhlas.

Já když si něco plánuju na autě tak se poptám lidi :super

A když aspoň 3 kámoši řeknou \"ty vole, to bude hrubý\" tak do toho jdu... potřebuju prostě názor okolí, nejen svůj :)

Ten žlutej - nemá cenu se vyjadřovat

Ten zelenej - kdyby byl trochu doladěnej aby nevypadal jak poskládanej z lega, bral bych to

Design má své hranice...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

můj názor: ten zelenej je dle mého soudu vrak, nastrašenej aby vypadal dobře, ale ten žlutej není špatnej. žádný zavařený kliky, náprava z 306, v podstatě upravenej ne na úkor funkčnosti. s čím se ale minul je ten přední spoiler, světla a ty prahy. Jináč by to auto nevypadalo špatně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

názor holky---:bojim katastrofa, a to ho to žlutý vyšlo na 100 000, to aby si koupil este tak aspon za kilo benzin a někam to loupnul, aby se mu to trochu upravilo...ale jako zas každýmu se líbí něco jinýho no, ale tohle se líbí snad jenom tomu co to udělal, a to zelený, takový věci taky nemusim....no ani nevim, co k tomu eště napsat, protože je to fakt na zbli*í....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...