Jump to content

Pro Bohouše205 GTI a další

Tazman
 Share

Recommended Posts

Já osobně bych tu druhou 205 bral hnedle,vůbec by mi nevadilo, že je slabší a tudíž i cena je nižší.... hlavně ty světla a prostě předek celkově je vela fešnej. Ta první je taky pěkná, ale je pravda, že občas někde nesedí a navíc bych jí neuživil.

Původně zaslal: Holly

Fuj, hnus jeden zelenej, co to je, golfožot? A ten žlutej bastl, no škoda mluvit...

Mimochodem, mezi smajlíkama mi už dlouuuuho chybí jeden s palcem dolů. Vám ne?

Děkuji, už jsem si myslel, že tomu nějak nerozumím - je vidět, že aspoň někomu to tu myslí podobně jako mě -

PRYČ S TUZINGEM, TUNINGEM A VEŠKEREJMA SPLÁCANINAMA, KTERÝ I SLUŠNÝMU AUTU (což asi nebyl případ těchhle paštik) TAKHLE VIDITELNĚ DOKÁŽOU UBLÍŽIT!!!!!!!!!

Smajlík s palcem dolů mi taky často chybí, co s tím provést???????

[upravil dne 9-12-05 Medvěd]

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Holly

Fuj, hnus jeden zelenej, co to je, golfožot? A ten žlutej bastl, no škoda mluvit...

Mimochodem, mezi smajlíkama mi už dlouuuuho chybí jeden s palcem dolů. Vám ne?

Děkuji, už jsem si myslel, že tomu nějak nerozumím - je vidět, že aspoň někomu to tu myslí podobně jako mě -

PRYČ S TUZINGEM, TUNINGEM A VEŠKEREJMA SPLÁCANINAMA, KTERÝ I SLUŠNÝMU AUTU (což asi nebyl případ těchhle paštik) TAKHLE VIDITELNĚ DOKÁŽOU UBLÍŽIT!!!!!!!!!

Smajlík s palcem dolů mi taky často chybí, co s tím provést???????

Mě se toto provedení taky nelíbí :bojim

A stejně tak bych někdy uvítal smajlíka s palcem dolů, nebo nějakýho podobnýho. Ve spoustě případů mi taky chyběl. Pokud by se nekomu něco nelíbilo, mohl by tam být k dispozici třeba smajlik187.gif a pokud by byl vyloženě naštvanej, tak třeba

smajlik139.gifPokud by ale někdo někoho rozesmál, tak třeba smajlik144.gif aspoustu dalších. :super

Ještě k tomu zelenýmu: svoje jsem koupil se stejným křídlem vzadu. Už jsem ho chtěl sundat, ale pak jsem se na to vykašlal, protože bych musel kitovat dveře a lakovat. Když ale vidím podobný kousky na jiných autech, tak už se za to začínám stydět a už jsem se rozhodl, že na jaře půjde dolů, i kdybych měl přelakovat celý zadní dveře. To je zajímyvý, že já jdu přesně opačnou cestou, většinu blbostí z toho sundavám a měním za originál. A jěště jedna věc: nevysvětlil by mi, prosím, někdo, k čemu jsou kroužky na kapotě a proč je dobré mít tažné oko stabilně vystrčené 10 cm před autem? To je nějaká nová ochrana chodců?

Holly:roll ty jsi úplně nechápavej: kroužky jsou jen decentně udělané špunty do děr, kam se při oficiálních návštěvách strkaj státní vlaječky a to tažný oko - jak píšeš :roll - není žádný tažný oko, ale prachvobyčejnej držák na flašku s vodou pro policajta, kterej při těch oficiálních akcích běhá před autem a rozhání davy, aby se dalo project......:cool:;):aut:aut:aut:aut

[upravil dne 10/12/05 Netopýrka]