Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moja upravená 301- Custom Subwoofer


Duffusss

Recommended Posts

Není to už moc nízko? Jak si to sedne při zatížení? Můj předchozí P 206 SW GTI jsem po po koupi musel zvednout na původní, výrobcem určenou výšku. Na přiložených foto je vidět rozdíl. Při snížení už ve čtyřech zadní náprava nepružila, ležela na dorazech. Při zatížení byla jízda celkem utrpení, jen když jsem jel sám tak se jelo jako po kolejích.  

post-49077-0-07249600-1455656844_thumb.j

post-49077-0-51569800-1455656862_thumb.j

post-49077-0-53588800-1455656876_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Není to už moc nízko? Jak si to sedne při zatížení? Můj předchozí P 206 SW GTI jsem po po koupi musel zvednout na původní, výrobcem určenou výšku. Na přiložených foto je vidět rozdíl. Při snížení už ve čtyřech zadní náprava nepružila, ležela na dorazech. Při zatížení byla jízda celkem utrpení, jen když jsem jel sám tak se jelo jako po kolejích.  

Pekne sedelo to SW. :-) Ja som mal zníženú 307 o 3cm a chcel som ju ešte nižšie. V 301 sme boli  v aute štyria chlapi a necítil som, že by som bol na dorazoch a aj to pružilo. Ale pri znížení sa musia dorazy skrátiť o 2cm. Dozadu chcem teraz poriešiť tlmiče Bilstein B4 alebo B6, aby to nebolo také mäkké, Znižoval som kvôli tomu že 301 v serií nemá žiadnu stabilitu. V 130-tke sa to ľahko rozhúpe a hlavne v zakrutách to nebolo vôbec stabilne. Teraz môžem ísť do zákruty 110 a nič, predtým v 90-tke a strach v očiach. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Duffusss

cituji tě  V 130-tke sa to ľahko rozhúpe a hlavne v zakrutách to nebolo vôbec stabilne. Teraz môžem ísť do zákruty 110 a nič, predtým v 90-tke a strach v očiach.

Nepřeháníš? Když si otestovali P 301 ve Škodovce tak hned předělali pérování na svém Rapidu aby se Peugeotu vyrovnali. Myslím, že 301ce stačí použít lepší pneu.

Vůbec ti do úprav nechci mluvit. Je to tvá věc a za pěkně upraveným vozu se rád ohlédnu.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JVT, tak potom spravili v Škodovke príšernú chybu ak to tak okopírovali a odmäkčili ako je Peugeot 301.  :bojim

musel by si sa previesť v sériovej 301 V Taliansku dole Brennerom, aby si zistil čo sa dialo s autom v 130-tke na tejto dialnici. :)  Alebo keď budeš stáť pri nejakej 301 tak skús rozhúpať zadok a potom svoju 406 coupe a potom zistíš čo som vravel. Doma máme aj 406 coupe, 508 SW GT a ešte 308 a to drží všetko ako priklincované. Odpruženie a tlmiče sú strašne úbohé v 301, preto táto úprava, mne ide len o bezpečnosť, preto väčšie brzdy, zníženie a budú aj nové tlmiče a hlavne to lepšie vyzerá.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, REMUS zadný tlmič je už doma,  takže pracujem aj na zvuku a hádam keď spravím komplet výfuk tak pôjde aj výkon hore. 🙂 Zatiaľ spravím len koniec a potom aj stred a rúru od katalyzátora. Všetko chcem riešiť antikorom priemer 54mm. Teraz je tam smiešna 42 mm rúrka. :D

Má niekto skúsenosti s policajtami a výfukom bez certifikátu?

 

 

Upraveno uživatelem Duffusss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně pěkný! Taky plánuju 307 časem poslat trochu k zemi... Je to taková loď na kolech :D Každopádně věřím, že si s autem užiješ hodně pěkných zážitků! :)

Ďakujem. Ak ti môžem poradiť choď do Eibach. Pôjdeš dole o 30mm a je to úplne optimálne na 307, komfortné a zároveň športové. Ja som ich mal 6 rokov a bol som maximálne spokojný. :-) 

Kukni si Naše káry / 307 / Fotky našich 307mičiek na poslednej strane tá červená. To bola moja a tam bola znížená s tými pružinami. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jazda z kopca a Zimmermann brzdy na nezaplatenie. Čím boli brzdy teplejšie, tým viac to brzdilo. Nádhera. Ešte mám možnosť ísť do 302mm bŕzd, keďže už pomaly musím meniť kotúče tak by som rovno kúpil väčšie. Lenže potom by som stratil možnosť obuť 15" kolesa.  :myslim  No však uvidím ak prídu strmene. A takto by to vyzeralo, to sú z bratovej 308

post-18271-0-60715300-1456264292_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Tak a máme tu jar. Prišiel čas na prezutie a kedže prišli aj 5mm podložky a skrutky tak som sa pustil do toho. 🙂 len mám pocit, že tie podložky sú malé tak objednám 12mm dozadu a 5mm necham vpredu. Čo vy na to?

post-18271-0-66684600-1459348180_thumb.j

post-18271-0-99819800-1459348328_thumb.j

post-18271-0-36142300-1459348444_thumb.j

 

 

post-18271-0-27621900-1459348977_thumb.j

 

Upraveno uživatelem Duffusss
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nezačíná tomu chybět křídýlko na hranu kufru :myslim

Začína. :D  Chcelo by to to krídlo len stojí okolo 200 eur. A nie som si celkom istý, ale zdá sa mi, že ho treba upevniť skrutkami a to sa mi veru nechce robiť diery do toho kufra. :)  Ale isto ho časom poriešim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...